Dr.

Ramazan DEMIRCI

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

6 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Anti tpo yüksekliği

  İyi akşamlar. tsh 0,94; t3 2,91; t4 1,12 ama anti tpo >1300 bunun nedeni ne olabilir? yardımınız için şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Dr. Ramazan Demirci

  Dr. Ramazan Demirci

  Iyi günler, öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim için özür dilerim. anti tpo yani anti troid peroksidaz antikoru isimli antikor troid preoksidaz isimli bir enzime karşı immün sistemimiz tarafından oluşturulmuş bir antikordur. başta hashimato troiditi ve graves gibi troid bezi ile ilgili otoimm... Cevabı gör

 • Ağiz kpkusu

  Merhabalar, hocam sabah kalktığımda tükürüğüm kahverengi ve aşırı kötü kokuyor. gün içindede koku oluyor ve rahatsız oluyorum. diş etlerim'de sürekli kanıyor sebebi nedir ne yapmam lazım? yardımcı olabilir misiniz? saygılarımla.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Ramazan Demirci

  Dr. Ramazan Demirci

  Ağız kokusu ve bahsettiğiniz şikayetler genellikle dişlerinizde tartar oluşumunda ve diş etlerinizde gingivitis denilen rahatsızlıklarda meydana gelir. tedavi amaçlı diş hekiminine müracaat etmek gereklidir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İlgi Alanları

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ramazan DEMIRCI tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.