Op. Dr.

Rahmi KAYA

Genel Cerrahi - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Genel Cerrahide Laparoskopi, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Bariatrik cerrahi, Cerrahi İnfeksiyonlar... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

61 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kasık ağrısı

  Doktor bey merhaba. ben yaklaşık 1 ay önce anal fissur sikayetiyle size gelmistim bana 2 krem bir t...dat adli ilaci verediniz. bu ilaci 2 3 ay kullanmam gerektigini söylediniz. anal fissur sikayetim cok şükür gecti ancak t.. ile baslayan ilaci eczanelerde bulamayinca 1 gun icemedim sonraki gun içti... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Rahmi KAYA

  Op. Dr. Rahmi KAYA

  Ilaç düzenlemesini sizi yeniden değerlendirdikten sonra yapabilirim.kasık ağrısı için radyolojik görüntüleme gerekebilir.iyi günler dilerim.

 • Yağ bezesi

  Sağ kolumda fındık içi kadar yağ bezesi var bana sorun çıkarırı mı alınması gerekir mi çorluda n semiha akbaş ben kan sulandırıcı kullanıyorum bu arada

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Rahmi KAYA

  Op. Dr. Rahmi KAYA

  İfadelerinizden kolunuzdaki hareketli lezyonun iyi huylu (lipom,fibrom) olduğu izlenimi edilinmekle birlikte yakınınızdaki bir uzmana görünmenizi öneririm.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

 1. Rahmi KAYA Kimdir?

  Op. Dr. Rahmi KAYA, 1955 yılında Karaman'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra Bitlis Güroymak'da bir süre hastalarını serbest olarak muayene etmiş, sonrasında askerlik görevi için Erzurum'a gitmiştir. Askerlik görevinden sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı'nda çalışmalarda bulunmuştur. İhtisasını ise 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

  Daha sonra Trabzon Fatih Devlet Hastanesi ve İstanbul Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Rahmi KAYA, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Genel Cerrahi Uzmanı olarak devam etmektedir.

  Op. Dr. Rahmi KAYA, Endoskopi Eğitimi ve Laparoskopik Cerrahi kurslarına katılmış olup Türk Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI TIP FAKÜLTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.