Op. Dr.

Rahmi Kaya

Genel Cerrahi - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi, Genel Cerrahide Laparoskopi, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Bariatrik cerrahi, Cerrahi İnfeksiyonlar... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

74 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Guatr hastalığı ve tiroid

  Merhaba hocam iyi günler. ben eski bir hastanız ummihan akyasan. 7 yıl önce sizde guatır ameliyatı olmuştum. ameliyat olduğum yer trabzon sigorta.guatır tekrar oldu. tiroitlerim çok tembelleşti. çok halsizim,saçlarım dökülüyo. bana ne önerirsiniz ve size ulaşmam mümkün mü? cevap verirseniz çok se... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Rahmi Kaya

  Op. Dr. Rahmi Kaya

  Tiroid usg ve kan tetkiklerine göre tedavi planlanabilir

 • Bagsur catlak

  Merhaba rahmi bey; son bir aydir buyuk abdestimi yaparken kanama oluyo ve agri yanma var basur olma olasiligi varmidir. simdiden tesekkur ediyorum... iyi aksamlar.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Rahmi Kaya

  Op. Dr. Rahmi Kaya

  Kanamaı ciddiye alınmalı ve muayene olmalısınız

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Rahmi Kaya Kimdir?

Op. Dr. Rahmi KAYA, 1955 yılında Karaman'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra Bitlis Güroymak'da bir süre hastalarını serbest olarak muayene etmiş, sonrasında askerlik görevi için Erzurum'a gitmiştir. Askerlik görevinden sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı'nda çalışmalarda bulunmuştur. İhtisasını ise 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Daha sonra Trabzon Fatih Devlet Hastanesi ve İstanbul Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Rahmi KAYA, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Genel Cerrahi Uzmanı olarak devam etmektedir.

Op. Dr. Rahmi KAYA, Endoskopi Eğitimi ve Laparoskopik Cerrahi kurslarına katılmış olup Türk Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Rahmi Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.