Op. Dr.

Pınar Tokatlıoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Çikolota Kisti, Yumurtalık Kisti, Rahim Kanaması, Beşinci gün transferi, Genital kanser, Pelvik muayene ve pap smear... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

36 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hamile miyim

  İlişkiden 7 gün sonra sabah bir damla kan geldi öğlen yine bir damla oldu ama çok küçük miktarda 1 hafta geçti bir daha da olmadı adetime 5 gün var acaba hamile miyim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu

  Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu

  Adetinizi bekleyin, gecikirse kanda gebelik testi yaptırın. iyi günler.

 • Çocuk ölümü

  Sayın hocam hanım 7 aylık hamileyken ağrı kesici iğne yaptım andolor 1g /2ml 1 buçuk ay sonra doktora kontrol için gitik ikiz çocuklar çocukların 1hafta önce ölü olduklarını öğrendik normal doğum yaptı çocuklar 2.200 gramdı acaba çoculkların ölüm sebebi ne olabilir merak ettim doktorlar otopsi yapıl... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu

  Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu

  Malesef otopsi yapılmadan anlaşılması mümkün değil, geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Pınar Tokatlıoğlu Kimdir?

JİN. OP. DR. Pınar TOKATLIOĞLU

14.07.1967 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1991 mezunuyum.1998 den bu yana Ataşehirdeki ' Jinekologum Ataşehir' adlı Kliniğimde Kadın hastalıkları ve Doğum hekimliği  yapmakdayım. İnsanların, özellikle biz kadınların iyi şeylere layık olduklarını düşünmüşümdür hep. Bu nedenle hastanelerin karmaşından uzak, kar-zarar hesapları içinde olmadan, gönlümce çalışabildiğim, hastalarımla daha iyi iletişim kurabildiğim kliniğimde butik hizmet vermekteyim. Bir kadın olarak Kadın Doğum doktoruna muayene olmanın ne kadar zor olduğunu iyi bilirim:) Bu nedenle hastalarımın üst düzey teknolojik donanıma sahip, hijyenik ve modern bir ortamda, konfor ve güven içinde muayene olmalarını sağlamak çok önemli.  

Doğum (özellikle normal doğum) ve gebelik takibi primer ilgi alanım. Doğumda anne dostu yaklaşım olarak değerlendirilebilecek medikal gereklilik olmadıkça normal doğum uygulamasından yanayım. Doğumda Doğal ve Aktif Doğum uygulamalarını tercih etmekteyim. Anne ve baba adaylarının doğuma ve yeni hayatlarına uyum sağlayabilmeleri için gebelerime 'Doğum Öncesi Hazırlık ve Pilates Kursları' düzenlemekteyim.

Kadın sağlığının ruhsal ve estetik yönleri ile bir bütün olarak ele alınması gerektiğini düşünmekteyim. Bu nedenle laparoskopi ve histeroskopik uygulamalar vaginismus tedavisi , genital estetik ameliyatları, dolgu ve botoks uygulamalarıyla da ilgilenmekdeyim. Ulusal ve uluslararası birçok kongre, work-shop ve seminerlere katıldım halen de katılmaktayım. 

İstanbul Tabip Odası, 
Türk Jinekoloji Obstetri Derneği 
Jinekolojik Endoskopi Derneği 
İSUOG(İnternational Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynocology) 
MESGE (Middle East Society for Gynocologic Endoscopy) üyesiyim.

Sertifikalar ile ilgil ayrıntılı bilgi için: tıklayınız

 

 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu, Butik Klinik
  AdresAtaşehir 64. Ada Kamelya 2/3 D:3  Ataşehir, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Pınar Tokatlıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.