Op. Dr.

Özgür Erdem

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Lazer İle Dövme Silme, Botoks Ve Dolgu, Burun Estetiği, Dudak ve yüz dolgusu, Botox uygulaması, Rinoplasti (Burun Estetiği)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

78 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Yüzümün gerçekten geniş bir yapısı mı var yoksa fazla kilodan mı ?

  Merhaba, yüzüm ile ilgili bir sorum olacaktı. açıkçası fotoğraflarda fazla büyük çıkması beni rahatsız etmeye başladı. acaba bunun yüz şeklimle mi alakası var (kendisi mi büyük), sadece çenem mi geniş yoksa bunların hepsi fazla kilodan ve kilo verirsem yüzümden gidince artık bu sorundan kurtulur muy... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Özgür Erdem

  Op. Dr. Özgür Erdem

  Merhaba, sizi görmeden hiçbir hekim şikayetinizi net değerlendiremez. bu nedenle ya ilinizdeki bir plastik cerrah arkadaşa başvuru yapın ya da mail aracılığı ile yüz fotolarınızı gönderin ki yorum yapabileyim.

 • Popom fazla büyük

  Merhaba kolay gelsin ismin yusuf yaşım 14.sizi popomdaki büyüklüğü çıkıntıyı sormak için rahatsız ediyorum.arkadaşlarım dalga geçiyolar ve rahatsız oluyorum.bununla ilgili ne yapabilirim ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Özgür Erdem

  Op. Dr. Özgür Erdem

  En doğru olan eylem düzce de bulunan bir plastik cerrah arkadaşa başvurup şikayetini anlatman olacaktır.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Özgür Erdem Kimdir?

Op.Dr. Özgür ERDEM, 1972 yılında Kahramanmaraş'ta doğmuştur. Ortaokul ve Lise eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, 1990 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru ünvanını almıştır. İhtisasını ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2003 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2004-2005 yılları arasında Buca Tıp Merkezi'nde, 2005-2008 yılları arasında ise Klinest Güzellik Merkezi'nde plastik cerrahi uzmanı olarak çalışan Op.Dr. Özgür ERDEM 2008 yılından beri özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Zeynep A.

Sildirmek isteyip sildiremediğim bir dövmemi lazer uygulamasıyla silen ve neredeyse hiç iz bırakmadan bu işi yapan harika bir doktordur. Başlarda çok çekiniyordum ama sonunda oldukça iyi iş çıktı. Alanında önde gelen çok titiz ve bilgili bir doktor. 24-11-2017

Ahmet M.

Burun estetiği için gittiğim ve sonucundan çok memnun kaldığım çok iyi bir doktor. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgiliydi ve sonuçtan çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler Özgür bey. 22-04-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Özgür Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.