Op. Dr.

Oygar AYTEKİN

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Jinekomasti, Dudak Estetiği, Ulterapi, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Deri grefti uygulaması... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

79 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Aquafilling enfeksiyon

  Görüştüm doktorumla pansumanımı yeniledi aantibiyotik kullanımına devam etmemi vede sigara kullanmamamı istedi yara henüz kapanmamış ama tehlikeli bi durum olup olmadığını belirtmedi akan sıvı enfeksiyon falan mı yoksa dolgu mu akıyor anlayamadım

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Oygar AYTEKİN

  Op. Dr. Oygar AYTEKİN

  Doktorunuzun tavsiyelerine uymanız gerekiyor. durumu kontrol altına almıştır kendisi. geçmiş olsun.

 • Aquafiliing göğüs büyütme

  Merhaba oygar bey. ben 10 gün önce kadar aquafilling göğüs büyütme işlemi yaptırdım 10. gece yaranın olduğu bandajlı bölgeden bi sıvı akmaya başladı kırmızı ile pembe arası açık bir renkte bu beni çok korkuttu iltihap mı kaptı 10 geçmesine rağmen yara hala iyileşmedi ve ağrılarım ara ara tekrar oluy... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Oygar AYTEKİN

  Op. Dr. Oygar AYTEKİN

  Geçmiş olsun sevda hanım. hemen doktounuza başvurmalısınız. durum ciddi olabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Oygar AYTEKİN Kimdir?

Op. Dr. Oygar AYTEKİN, 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Bursa'da bitirdikten sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Henüz tıp fakültesi öğrencisi iken çok sayıda estetik burun ameliyatına müdahil olmuş olan Dr. AYTEKİN, ihtisasını da Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve EstetikCerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004-2008 yılları arasında Viyana'da, maksillofasiyal rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında hizmet veren özel bir kurumda çalışmalar yapmış olan Op. Dr. Oygar AYTEKİN, mesleki çalışmalarını Suadiye'de bulunan özel muayenehanesinde sürdürmektedir. Ayrıca, 2005 yılından beri, Avrupa'da sadece Viyana'da verilen "taze kadavra kafalarında estetik yüz cerrahisi" kurslarında eğitmenlik yapmaktadır.

Op. Dr. Oygar AYTEKİN, Çek asıllı bir vücut dolgu markasının, İsviçre asıllı bir yüz dolgu ve PRP markasının Türkiye çapındaki eğitmenliklerini de yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Yıldırım Fettan

Başarılı ve vicdan sahibi bir doktor 08-01-2016

Ecem Güntürkün

Çok ilgili bir doktor, Tüm sorularınızı cevaplıyor ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmıyor. 18-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Oygar AYTEKİN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.