Op. Dr.

Oygar Aytekin

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Karın Germe, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Jinekomasti, Ulterapi, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Deri grefti uygulaması... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

161 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Aquafilling

  Hocam merhaba ben yüzüme aquafilling yapturdım ama memnun değilim.. çıkarma işleminde yüzde norarma ve şişme olduğu için buna şuan için yanaşamıyorum.. ama eritici ilacı olduğunu duydum böyle bir işlemle eritebilirmiyiz ? yani böyle bir yöntem varmı ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Oygar Aytekin

  Op. Dr. Oygar Aytekin

  Eritici bir ilacı yok sezen hanım. sadece erimesini hızlandırıcı olarak var.

 • Aquafilling dolgu

  Ougar bey merhaba ben daha önce size yüzümde aquafilling var demiştim çıkartmak istiyorum diye sizde bana ufak cerrahi işlemle çıkarıyorum demiştiniz. ben kurbanda tr ye gelecem yalnız bu bahsettiğiniz kıçuk cerrahi işlem agız içinden kesimi yoksa kanulle çekme işlemimi? benim bir arkadaşım kanulle... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Oygar Aytekin

  Op. Dr. Oygar Aytekin

  Sadece dolguyu çekerseniz neden çöksün?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Oygar Aytekin Kimdir?

Op. Dr. Oygar AYTEKİN, 1974 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Bursa'da bitirdikten sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Henüz tıp fakültesi öğrencisi iken çok sayıda estetik burun ameliyatına müdahil olmuş olan Dr. AYTEKİN, ihtisasını da Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde yapmış ve Plastik, Rekonstrüktif ve EstetikCerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004-2008 yılları arasında Viyana'da, maksillofasiyal rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında hizmet veren özel bir kurumda çalışmalar yapmış olan Op. Dr. Oygar AYTEKİN, mesleki çalışmalarını Suadiye'de bulunan özel muayenehanesinde sürdürmektedir. Ayrıca, 2005 yılından beri, Avrupa'da sadece Viyana'da verilen "taze kadavra kafalarında estetik yüz cerrahisi" kurslarında eğitmenlik yapmaktadır.

Op. Dr. Oygar AYTEKİN, Çek asıllı bir vücut dolgu markasının, İsviçre asıllı bir yüz dolgu ve PRP markasının Türkiye çapındaki eğitmenliklerini de yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Yıldırım Fettan

Başarılı ve vicdan sahibi bir doktor 08-01-2016

Ecem Güntürkün

Çok ilgili bir doktor, Tüm sorularınızı cevaplıyor ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmıyor. 18-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Oygar Aytekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.