Op. Dr.

Osman Bora Güngör

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kemik Yumuşaması, El Bileği Bağ Yaralanmaları, Aşil Tendon Problemleri, Ayak ve ayak bileği artrodezi, Eklem enjeksiyonu, Vertebroplasti... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

32 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Osman Bora Güngör Kimdir?

Op. Dr. Osman Bora GÜNGÖR, 21 Eylül 1966 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini1989 yılında Ankara Lisesi’nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Hastanesi 1. Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde yapmış ve 1997 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1998-2002 yılları arasında Özel Çağ Hastanesi’nde, 2006-2013 yılları arasında Ankara Özel Veni - Vidi Mamak Hastanesi’nde, 2013- 2014 yılları arasında Ankara Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi’nde ve 2014-2015 yılları arasında Ankara Özel Keçiören Hastanesi’nde görev yapmış olan Op. Dr. Osman Bora GÜNGÖR, mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri Ankara Özel Çankaya Yaşam Hastanesi’nde devam etmektedir.

Türk Tabipleri Birliği, Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği, Ankara Tabip Odası, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği, European Federation of Orthopaedics and traumatology (EFORT), Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği, Geriatri Derneği, Kök Hücre Derneği, Türkiye Golf Federasyonu Sağlık Kurulu ve TGIF (Ankara Golf Klubü) gibi birçok mesleki kuruluşa üye olan Op. Dr. Osman Bora GÜNGÖR, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Osman Bora Güngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.