Op. Dr.

Onur Kesler

Genel Cerrahi - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Cerrahide Laparoskopi, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar, Anal Bölge Hastalıkları, Anal fistül, Anorektal bölge cerrahisi, Apandisit alınması... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

95 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Onur Kesler Kimdir?

Op. Dr. Onur KESLER, 1978 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2009 yılında Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Çorlu Özel Şifa Hastanesi, Tekirdağ Devlet Hastanesi ve Tekirdağ Özel Star Medica Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Onur KESLER, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Genel Cerrahi Uzmanı olarak devam etmektedir. 

Op. Dr. Onur KESLER, Laporoskopik Bariatrik Cerrahi Kursu, Reflü Cerrahisi Kursu ve Periferik Damar Cerrahisi kurslarına katılmış olup Türk Cerrahi Derneği ve Ulusal Endoskopik Laporoskopik Cerrahi Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Erh. Uğu.

Kıl dönmesi ameliyatımı yaptı. Hayatımda tanıdığım en iyi doktor desem abartmış olmam. Çok ilgili ve dürüst bir doktor. Herşey için teşekkür ederim... 30-06-2018

TC . Yür.

Trakya'da tek,muadilini biz bulamadık.Seviyoruz sizi :) 26-10-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Onur Kesler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE

Yayınladığı Makaleler.