Dr.

Ömer Faruk GEÇİCİ

Acil Tıp - Balıkesir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

3 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Enfeksiyon

  Merhaba iyi çalışmalar diliyorum öncelikle 2ay önceye kadar yoğun ağrı nedeni ile 2 kez acile gittim ve doktor idrar yolu enfeksiyonu dedi ilaç tedavisine başlamıştım 2aydir böyle bir sikayetim ve agrilarim yok ancak vajina içerisinde sivilce tarzında küçük bir şişlik var bu enfeksiyondan kaynaklı o... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Ömer Faruk GEÇİCİ

  Dr. Ömer Faruk GEÇİCİ

  Vajen ve idrar yolu farklı iki kanaldır. idrar yolu enfeksiyonuna bağlı bu şekilde bir şikayet beklemeyiz. bahsettiğiniz şişlik dışardan görülüyorsa hpv denen enfeksiyona bağlı olabilir ve tedavi etmek gerekir hatta varsa partner tedavisi de gerekir. tabi yeri, ağrılı olup olmaması, kıvamı önemlidir... Cevabı gör

 • Hastalığım korkutuyor

  Vücudumda çürükler oluşuyor ara ara. diş etlerim kanıyo saçlarım dökülüyor nefes darlığı kalp çarpıntısı nefes darlığım var ne yapmalıyım?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Ömer Faruk GEÇİCİ

  Dr. Ömer Faruk GEÇİCİ

  Bahsi geçen şikayetler vitamin eksikliği gibi basit nedenlere bağlı olabileceği gibi bazı takibi gereken önemli hastalıklarda da görülebilir. öncelikle dahiliye gerekli görülür ise hematoloji bölümüne gitmenizi öneririm.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Ömer Faruk GEÇİCİ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.