Yrd. Doç. Dr.

Oğuzhan OĞUZ

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Nefes Darlığı, Nazofarenks, Nazal Valv Yetmezliği, Polisomnografi, Orta kulak ameliyatı, Kulak tüpü takılması... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 55 41
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Oğuzhan OĞUZ Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2013 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2013-2015 yılları arasında mecburi hizmetini gerçekleştirdikten sonra hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için devletteki görevinden istifa ederek özel sektörde görevine devam etmiş olan Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ, ihtisası boyunca özellikle estetik burun cerrahisi, horlama ve uyku apnesi tedavisi, çocuk kulak burun boğaz hastalıkları ve boyun cerrahisi konularında kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Ayrıca, uzmanlık eğitimi sonrasında Güneydoğu Anadolu bölgesindeki mecburi hizmeti esnasında çalıştığı hastanede daha önce gerçekleştirilmeyen pek çok ameliyatı gerçekleştirme fırsatı yakalamıştır. Rinoplasti, revizyon rinoplasti ve kosta (kaburga) nakli ile revizyon (ameliyat sonrası düzeltme) operasyonlarında ortalamanın üzerinde ameliyat yapmıştır.

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Rinoloji Derneği, Uyku Derneği ve Yüz Plastik Cerrahisi Derneği üyesi olan Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ, Nişantaşı Üniversitesi'nde part-time Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmlarına da devam etmektedir. Bununla birlikte Baypark Hospital bünyesinde yoğun ameliyat programının yanında kendi direktörü olduğu uyku laboratuvarı ile uyku apnesi konusundaki çalışmalarına da devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 10 adet makalesi ve devam etmekte olan çok sayıda araştırma çalışması mevcut olan Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ, branşıyla alakalı ulusal ve uluslararası kongrelere düzenli olarak katılmaktadır.

Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi konusunda kişiye özel burun ve fonksiyonellik (nefes alma ve koku) felsefesiyle çalışmalarını yapan Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ, burun ameliyatlarında ultrasonik kemik şekillendirici cihazını kullanmakta ve daha az morluk - şişlik konusunda başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.
 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Uzmanlık Alanları

Nefes Darlığı

Nazofarenks

Nazal Valv Yetmezliği

Nazal Septum Deviasyonu

Nazal Polip

Kulak Zarı Delinmesi

Kulak Kiri

Kulak İltihabı

Kulak Enfeksiyonları

Kulak Çınlaması (Tinnitus)

Kulak Akıntısı

Kulak Ağrısı (otalji)

Kulak Ağrısı

Kronik Sinüzit

Kronik Otit

Konka Büyümesi

Kolesteatom

Kepçe Kulak Sorunu

Horlama

Grip

Gribal Enfeksiyon

Geniz Eti Problemi

Kulak Kaşıntısı

Yutma Zorluğu

Yutma Güçlüğü

Yutak Apsesi

Yağ Bezesi

Vertigo

Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu)

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE)

Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi)

Tonsillit

Solunum Yolu Enfeksiyonu

Sinüzit

Ses Sağlığı

Ses Kısıklığı

Septum Deviasyonu

Polip

Öksürük

Otitis Media

Otit (kulak Yangılanması)

Orta Kulakta Sıvı Toplanması

Orta Kulak İltihabı

Nefes Kokusu

Burun Kanamaları

Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Alerjiler

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)

Sinüs Hastalıkları

Baş Boyun Kanserleri

Yutma Bozuklukları

Ses Problemleri

Burun Ameliyatları

Horlama Ve Uyku Apnesi

Bademcik Ve Genizeti

İşitme Kaybı

Yüz Felci

Lenfadenit

Kırıklar

Baş Dönmeleri

Alerji

Uyku Ve Horlama

Boyun Ve Tükrük Bezi

Burun Hastalıkları

Gırtlak Ve Ses Hastalıkları

Kulak Hastalıkları

Geniz Akıntısı

Faranjit

Eksternal Otit

Dış Kulak İltihabı

Deviasyon

Burun Yangısı

Burun Tıkanıklığı

Burun Şekil Bozukluğu

Burun Akıntısı

Boğaz İltihabı

Boğaz Enfeksiyonu

Boğaz Ağrısı

Beta Mikrobu

Bademcik Hastalıkları

Anosmi (Koku Alamama)

Allerjik Rinit

Akut Sinüzit

Adenoid (Geniz Eti)

Çene Estetiği (Mentoplasti)

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Genel Kulak Burun Boğaz

Burun Polipleri

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 55 41

Son Cevapladığı Sorular

 • Burun estetiği fiyat

  Hocam oncelikle merhaba ben 21 yasinda bir erkegim burnumda kemer var burun estetigi olmak istiyorum fiyatiniz nedir yani ortalama fiyatinizi soylerseniz sevinirim kolay gelsin....

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

  Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 55 41

  Merhaba; fiyat bilgisini doktor muayenesinden sonra öğrenebilirsiniz. dilerseniz randevu oluşturarak hastanemizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Bademcik ve dil şişmesi

  Hocam merhabalar. benim bademciklerimde beyaz beyaz kabartılar iltihaplar cıktı yaklaşık 3 4 kere oldu bu dilimde koyu kahverengi koyu yeşil arası olup duruyor hep ve dilim şişiyor dilimde de diş izleri oluyor dişlerimi fırçaladığımda ise bütün diş etlerim kanıyor ve acıdan duramıyorum doktora gitti... devamı

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

  Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 55 41

  Merhaba, buna cevap verebilmek için muayene etmek gerekir. isterseniz kbb doktorunuzla tekrar görüşebilirsiniz. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Horlama sorunumdan dolayı sürekli bir arayış içerisindeydim, sonunda Oğuzhan hocam ile tanışma fırsatımız oldu ve sorunumu küçücük bir dokunuşla çözdü. Kendisine minnettarım. 27-07-2017

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

- 27.12.2017

Çok teşekkürler.

Burnumdaki sekil bozukluğu ve nefes alma probleminden dolayı benim icin elzem olan rinoplasti; duyduğum yalan yanlış bilgilerden dolayı benim icin bir tabuya dönüşmüştü. Yakın bir arkadaşım rinoplasti olduğunda süreci çok yakından izle şansım oldu. Çok basarılı bir süreç geçirdiğini görünce ben de cesaretlenip onun da doktoru olan Dr. Oguzhan Bey'e muayene icin gittim. Oğuzhan Bey tüm sorunları tespit ederek nasıl bir operasyon yapması gerektiğini tüm detaylarıyla anlattı. Süreci çok net anlamış oldugum için ve başarılı bir referans gördüğüm için gönül rahatlığıyla operasyon tarihi aldım. Çok detaylı bir operasyon olduğu icin yaklaşık 3 saat sürdü. Ameliyattan çıktığımda pek ağrım olmadı ve göz cevremde az morluk vardı. Düzenli buz uyguladığımda morluklar 4 gün içinde büyük ölçüde geçti. Sonrasında kontrollerde de gayet ilgili davranan Oğuzhan Bey süreçte neler yapmam gerektiğini detaylıca anlattı. 2 hafta sonunda kalıp ve bantlardan tamamen kurtuldum ve işe hayatıma döndüm. 1 ay sonunda ödemler azaldı burnum son halini almaya başladı. Hem süreç hem de sonuç benim için mükemmeldi. Baypark konfor ve temizlik olarak iyi sadece işleyişte bazı aksaklıklar var onları da bu derece başarılı bir operasyon için görmezden gelebilirsiniz. Piyasada markalaşan araba fiyatına operasyon yapan ilgisiz doktorlar yerine gercekten işini başarılı yapan, bundan zevk alan ve en önemlisi de insana değer veren doktorları seçmenizi önerebilirim. Oğuzhan Bey bu noktada sizin için başarılı bir seçim olacaktır. Muayene olduğunuzda yazdıklarımı çok daha iyi anlayacaksınız... 13-06-2016

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ

- 27.12.2017

Çok teşekkür ederim.

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan OĞUZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.