Yrd. Doç. Dr.

Nuri Serdar BAŞ

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Robotik Cerrahi, Trigeminal Nevralji, Nöropati, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

177 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Beyin bt sonucu

  Merhaba annem 62 yasinda. beyin bt sonucunda her iki ganglionda hipodemik alan var. diğer bulgular olumlu. bunun anlami nedir?teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Nuri Serdar BAŞ

  Yrd. Doç. Dr. Nuri Serdar BAŞ

  Sayın nur annenizin bt tetkikinde “hipodemik” alan demişsiniz. böyle bir tıbbi terim yok. bu nedenle ne demek istediğinizi veya raporda ne yazdığını değerlendiremeyeceğim. geçmiş olsun.

 • Kafamın içinde basınç,kulaklarımda çınlama ve uğultu

  Merhabalar. son 20 gündür kafamın içinde sürekli bir basınç, kulaklarımda çınlama ve uğultu, vücudumda yorgunluk, sürekli uyku isteği, arada bir kusma ve vücut ısımda yükselme oluyor. aynı zamanda migren hastasıyım ama migren ağrısı değil bu ağrı. acaba ne kaynaklı olabilir?

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Nuri Serdar BAŞ

  Yrd. Doç. Dr. Nuri Serdar BAŞ

  Sadece anlattıklarınızla mevcut ağrının kesin sebebi şudur diyemeyiz. bu nedenle öncelikle şikayetlerinizin değerlendirilmesi için bir nöroloji uzmanına görünüp beyin mr çekilmesinin sağlanması ve ona göre bir tanı ve tedavi uygulanması uygun olacaktır. geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yaşar akbaş

Eşim uzun yıllardır bel ağrısı çekiyordu fakat son zamanlarda bu ağrılar çok sıklaştı ve eskisi kadar çabuk geçmiyordu en sonunda sağ bacağına kadar indi ağrılar yürüyemez yatamaz hale gelmişti. Çekilen MR sonucu belinde fıtık olduğu söylendi. Ameliyatı olduk. Şimdi çok rahat durumdayız ameliyat çok iyi geçti sonrasında da hiçbir sorun yaşamadım. Doktorumuz Nuri Serdar Baş beyden çok memnun kaldık. Şu ana kadar gördüğüm en dürüst ve güvenilir doktor. Çok başarılı bir cerrah. Çok memnun kaldık kendisinden. Başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler. 07-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Yrd. Doç. Dr. Nuri Serdar BAŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.