Dr.Öğr.Üyesi

Nurdan Okuyucuoğlu Leylek

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Vibrasyon (Bosco Sistem), Dermapen, Selülit tedavisi, Leke tedavisi, mezoterapi, Prp tedavisi, Örümcek yüz germe... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

36 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Elmacık kemiği estetiği

  İyi günler efendim, dişlerimi komple zirkonyum kaplama yaptırdıktan sonra sağ elmacık kemiğim sonbi yıl icinde şişti nedeni ne olabilir ve sönük tarafı nasıl şişirevilirsiniz? tşkrlr lğtfen dişlerden ise eğer nedeni ne olabilir söylerseniz sevinirim...

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Nurdan Okuyucuoğlu Leylek

  Dr.Öğr.Üyesi Nurdan Okuyucuoğlu Leylek

  Merhaba, bu soruya en doğru cevabı işlemleri yapan diş hekiminiz verebilir. ben ancak oluşan asimetrileri dolgu ile düzeltebilirim.

 • Karnımın aşağısı aciyor

  Merhaba. dün akşam cinsel ilişkiden sonra çok ağrı çektim ve daha sonra karnım şişti ve başım dönüyordu bir kaç saat. zor uyudum. ve sabah daha iyi hissettim kendimi ama göbek bölgesi sızlıyo ve karnımın aşağısı hala ağrıyor. sizce ne olabilir bu? yardım edebilir misiniz.. kadın hastalığıysa eğer ra... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Nurdan Okuyucuoğlu Leylek

  Dr.Öğr.Üyesi Nurdan Okuyucuoğlu Leylek

  En kısa sürede jinekoloji muayenesi uygun olur. randevu için internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nurdan Okuyucuoğlu Leylek Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Nurdan OKUYUCUOĞLU LEYLEK,  Konya - Ereğli'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ereğli’de bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mezuniyet sonrası mecburi hizmetini ise Konya Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde yerine getirmesinin ardından Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlayarak mesleki çalışmalarına Kadın Hastalıkları ve Doğum olarak bu kurumda devam etmiştir.

Daha sonra Fransa Paris, Societe Française De Mesotherapie'de staj yaparak Mezoterapi eğitimi almış olan Yrd. Doç. Dr. Nurdan OKUYUCUOĞLU LEYLEK,  Türkiye'ye  dönmüş ve kendi özel kliniğini açmıştır. Aynı süre zarfında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaparken 2012 yılında devlet görevinden istifa ederek çalışmalarına kliniğinde devam etmiştir.

Halen hastalarını özel kliniğinde kabul etmekle beraber özel bir üniversitede öğretim üyesi olarak da görev yapan Yrd. Doç. Dr. Nurdan OKUYUCUOĞLU LEYLEK,  İTO (İstanbul Tabip Odası), TJOD İstanbul Anadolu (Türk Jinekoloji & Obstetri Derneği), Türk Ürojinekoloji & Pelvik Rekonsrüktif Cerrahi Derneği ve Fransa Mezoterapi Derneği üyesi olup ulusal ve uluslararası pek çok kongre, workshop ve seminere katılmıştır.

Diploma aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

Diplomalar ve Sertifikalar

İletişim bilgileri


 • Yrd. Doç. Dr. Nurdan OKUYUCUOĞLU LEYLEK Muayenehanesi
  AdresKoşuyolu Cad. Lambacı Sok. Süt Apt. No: 7/17 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nalan Baysar
nalan Baysar

Nurdan hanımla bır arkadaşım sayesınde tanıstım sımdıye kadar estetık düşünmedim hiç bırde yaş geçtikçe ınsan kabullenır ya gencım dıye,ama estetık yaptırıp bu derece doğal durdugunu sadece diri genc bır gorunume sahıp olundugunu yakın arkadasımla ornek olarak gorunce bır cesaret karar verdım ışık dolgusu ve botoksla basladım ve aynı derecede memnun kaldım,aslında yaslanmısım kendımı kandırıyormusum parlak ve diri cıldımı ozlemısım ve kendımı daha guzel enerjık hıssedıyorum bunu farkettım, sızı tanıdıgım ıcın cok sanslı hıssedıyorum kendımı tekrar gorusmek uzere Sn.Dr Nurdan Leylek.. 13-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Nurdan Okuyucuoğlu Leylek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE

Yayınladığı Makaleler.