Dr.

Nilgün Soysal

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - Ankara

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ameliyatsız yüz estetiği, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  11 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Nilgün Soysal Kimdir?

  Dr. Nilgün SOYSAL, 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini babasının görevi nedeniyle Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bitirdikten sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. 1994 eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

  Malatya’nın Akçadağ ilçesinde mecburi hizmetini yerine getirdikten sonra İstanbul’a dönen Dr. Nilgün SOYSAL, Sağlık Bakanlığına bağlı çeşitli birimlerde görev yapmıştır. Bu süre zarfında Medikal Estetik alanına ilgi duymaya başlamış ve Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan medikal estetik sertifikasyon programına katılarak medikal estetik sertifikası almaya hak kazanmıştır.

  2006 yılında kendi medikal estetik kliniğini kurmuş olan Dr. Nilgün SOYSAL, şu anda Ankara’da  hizmet veren NSC Klinik'te mesleki çalışmalarına devam etmekte olup AMWC, IMCAS, ve AMME gibi her yıl tekrarlanan dünyadaki estetik ve estetikteki son gelişmelerin takip edilip tartışıldığı kongrelerin katılımcısı ve eğitim programlarında yer alan doktorlar arasındadır. Ayrıca Leke ve Akne tedavisi ile ilgili yapmış olduğu çalışması, LUTRONIC firması tarafından 2014 yılında Monako’da düzenlenen AMWC kongresinde sunulmuştur.

  Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  İletişim bilgileri


  • Dr. Nilgün SOYSAL - Özel NSC Klinik
   AdresAhmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. G/1 Blok No: 9 Barlas Yaşam Merkezi  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Dr. Nilgün Soysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .