Prof. Dr.

Nihat EGEMEN

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Omurilikte Kitle, Beyin Tümörleri, Beyin Kanamaları, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

108 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Pons kanamasi

  Hematom alanı oldukça küçüldü mr ve tomografi içeriği bu sağolun

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nihat EGEMEN

  Prof. Dr. Nihat EGEMEN

  Gecmi olsun

 • Pons kanamasi

  Hocam merhabalar babam 35 gün önce pons kanaması geçirdi halâ yoğun bakımda solunum var ama yetecek kadar değil o yüzden trokostami yöntemi ile solunum yapıyor bilinci açık yaşı daha 40 iç organlarda sorun yok vücut hareketleri yerinde gözü ışığa duyarlı ve eli takip ediyor çok konuşmak istiyor faka... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nihat EGEMEN

  Prof. Dr. Nihat EGEMEN

  Babanizin mr lari varsa gormeliyim. randevu aliip gelirseniz degerlendiririm

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nihat EGEMEN Kimdir?

Prof. Dr. Nihat EGEMEN, 1951 yılında doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1981 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini 1 Ocak 1986 tarihinde tamamlayan Prof. Dr. Nihat EGEMEN, akademik hayatına Yardımcı Doçent olarak başlamıştır. 1988 yılında Doçent, 1994 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. 1992-1993 yılları arasında 18 ay süreyle Saudi Arabistan’da Kral Faisal Üniversitesi'nden gelen davetle Doçent ve Konsültan Beyin Cerrahı olarak görev yapmıştır.

2008-2011 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi ABD başkanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nihat EGEMEN, mesleki çalışmalarına şu anda Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Nihat EGEMEN Muayenehanesi
  AdresAbdi İpekçi Cad. No: 61 Milli Reasurans Han. Kat 6  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Nihat EGEMEN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.