Prof. Dr.

Nihat Egemen

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Omurilikte Kitle, Beyin Tümörleri, Beyin Kanamaları, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

171 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Anevrizma ameliyatı

  Hocam merhaba. 26 yaşındayım 6 yıl önce anevrizmaya bağlı beyin kanaması geçirdim ve açık ameliyat oldum. kontrol amaçlı gittiğimde ilaçlı mr çekildi ve raporumda şu yazıyor: "sağ mca bifurkasyon düzeyinde metalik artefaktlar ve bu düzeyde 7 mm çapında anevrizmatik genişleme dikkati çekmiştir. (oper... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nihat Egemen

  Prof. Dr. Nihat Egemen

  Bu soru cevaplanabilecek bir soru degil. mr görüntüleri ve önerilen tetkikleri görmeden verilecek cevap hatalıdır.

 • Beyin tm, patoloji sonucu. prognoz?

  Merhabalar, öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. patolojik tani diffüz astrositom (idh-wild tip), grade 2 (dsö 2016), beyin sol parietal bölge, eksizyon immunhistokimyasal bulgular: gfap(+), idh-1(-), p53(-)

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nihat Egemen

  Prof. Dr. Nihat Egemen

  Ameliyatınızı yapan doktora danışın.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nihat Egemen Kimdir?

Prof. Dr. Nihat EGEMEN, 1951 yılında doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Fen Lisesi’nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1981 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmetini 1 Ocak 1986 tarihinde tamamlayan Prof. Dr. Nihat EGEMEN, akademik hayatına Yardımcı Doçent olarak başlamıştır. 1988 yılında Doçent, 1994 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır. 1992-1993 yılları arasında 18 ay süreyle Saudi Arabistan’da Kral Faisal Üniversitesi'nden gelen davetle Doçent ve Konsültan Beyin Cerrahı olarak görev yapmıştır.

2008-2011 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi ABD başkanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nihat EGEMEN, mesleki çalışmalarına şu anda Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Nihat EGEMEN Muayenehanesi
  AdresAbdi İpekçi Cad. No: 61 Milli Reasurans Han. Kat 6  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nihat Egemen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.