Op. Dr.

Nezih Erdöl

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Eskişehir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Vajinoplasti, Gebe Kalamama, PCOS, Hormonal replasman terapisi, Serviks biyopsisi(kolposkopi), Kısırlık tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

59 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kürtaj sonrası regl

  Merhaba doktor bey, 27 ocak tarihinde kürtaj oldum ancak kürtajdan 2 hafta sonra bir korunmasız ilişkim oldu,kürtajdan 30 gün sonra reglimin son günü gibi kesik kesik kanamalar geldi ve bu şekilde 3 4 gün kadar sürdü,acaba regl oldum mu anlamadım.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Nezih Erdöl

  Op. Dr. Nezih Erdöl

  Kesin anlamak için kandan bakilan hcg testini yaptirip sonucu bana yazin.

 • Polikistik over

  Hocam merhaba . ben 24 yaşındayım polikistik overim var, tüylenme adet düzensizliği yapıyor bu nedenle 2 yıldır doğum kontrol hapı kullanıyorum. tüylenme ve akne yaptığı için evlenen kadar bırakmak istemiyorum. 2 ay sonra düğünüm olacak düğünümün olduğu tarihte adet olacağım, denk gelmemesi için so... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Nezih Erdöl

  Op. Dr. Nezih Erdöl

  Ilacı erken bırakırsan 3-4 gün sonra adet olursun.evlendikten sonra korunma yapma kendiliğinden gebe kalıp kalamayacağını gör ona göre bir plan yapılır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nezih Erdöl Kimdir?

Op.Dr Nezih ERDÖL, 1956 yılında İzmir'de doğmuştur. İlkokulu İzmir'deki Ankara İlkokulunda,Ortaokulu Özel Türk Koleji'nde, liseyi ie İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1987 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında,1987-2009 yılları arası Eskişekir Doğumevi ve Eskişehir Tcdd Hastaneleri'nde çalışmış ve 30 yıllık Doktor olarak Eskişehir Doğumevi'nden emekli olmuştur. 2012 yılına kadar özel bir hastanede görev yapmış olan Op.Dr Nezih ERDÖL mesleki çalışmalarına 2012 yılından beri  özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

 

 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Nezih ERDÖL Muayenehanesi
  AdresHoşnudiye Mah. Kent Plaza No: 6 K: 3 D: 9 Eskişehir (Kırçiçeği Restaurant Karşısı, Közdekeyf Restaurant Üstü)  Tepebaşı, Eskişehir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nezih Erdöl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.