Op. Dr.

Neşe Kındıroğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Prematüre Doğum, Adet Ağrıları (Dismenore), Genital Herpes (Uçuk), Anormal kanamalar, Laparoskopik myomektomi, Serviks biyopsisi(kolposkopi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

51 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gebelik sonuçları

  Merhaba dün gebelik için idrar ve kan testi yaptırdım. ikiside pozitif çıktı ama kan dergerlerinde beta hcg sonuçları 9327 yazıyor. acilde yaptırdığım için çok fazla bilgi alamadım 5 haftalık hamilesiniz dediler. sizce de öyle mi değerler normal mi ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Neşe Kındıroğlu

  Op. Dr. Neşe Kındıroğlu

  Doğrudur

 • Eşim hamilemi

  Merhaba hocam eşim nisan 14te adet oldu biz 25 ve 26nisan da birlikte olduk mayıs ayında ise 15inde adet oldu fakat bu evrede eşimde halsizlik ve sıvı akıntı olmuş şeffaf olarak test yapmayı düşünüyoruz sizce hamile ihtimali varmıdır?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Neşe Kındıroğlu

  Op. Dr. Neşe Kındıroğlu

  Gebelik testi negatif ise hamile değildir.adet az geldiğinde bazan üste görme olabilir ve gebelik testi pozitif çikabilir

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Neşe Kındıroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.