Uzm. Dr.

Necati Çobanoğlu

Psikiyatri - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar, Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi, Psikanalitik psikoterapi, Cümle tamamlama testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

86 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Erken boşalma

  Merhabalar, sadece pramatür ejekülasyon (erken boşalma) için, paxil tb (proksetin) ilacı sağlıklı bir birey kullanabılır mı, ve bu ilacın sağlıklı bir bireyde sıkıntı yan etki oluşturur mu ? ilaç prospektüsünde çok yaygın yan etkisi olarak cinsel dürtü veya seksüel fonksiyonda değişiklik derken... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

  Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

  Cevaplandı. soru iki kez sorulmuş.

 • Erken boşalma

  Merhabalar, sadece pramatür ejekülasyon (erken boşalma) için, paxil tb (proksetin) ilacı sağlıklı bir birey kullanabılır mı ve bu ilacın sağlıklı bir bireyde sıkıntı yan etki oluşturur mu ? ilaç prospektüsünde çok yaygın yan etkisi olarak cinsel dürtü veya seksüel fonksiyonda değişiklik derken n... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

  Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu

  Taner bey kendi kendinize herhangi bir ilaç kullanmanızı önermiyorum. bir psikiyatri uzmanına başvurmanızı öneriyorum. doktorunuzun önereceği tedaviyi uygulamanız uygun olur. geçmiş olsun dileklerimle.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Necati Çobanoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu, Erzincan’da 1970 yılında dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve lise öğrenim hayatını Erzincan'da tamamlamıştır ve ardından 1996 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği’nde 1998 yılında  başlamış olduğu ihtisas eğitimini 2002 yılında tamamlamış ve uzmanlığını almıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında  hipnoz eğitimi de almış ve tezini de Hipnotik İndüksiyon Profilinin Türkçe Geçerlilik ve Güvenirlik Çalışması üzerine yapmıştır. Ayrıca Posttravmatik stres bozukluğu ve dissosiyatif bozukluklarla ilgili çalışmalar da yapmıştır.

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu, 2002-2005 yılları arasında Girne Asker Hastanesi, görev yapmıştır.  2005-2012 yılları arasında İzmir Asker Hastanesi’nde Psikiyatri uzmanı olarak görev yapmış ardından da 2012 yılında TSK’dan emekli olmuştur. Şuanda   serbest muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


 • Uzm. Dr.Necati ÇOBANOĞLU Muayenehanesi
  AdresYalı Mah. 6523. Sok. 32/B Kat: 5 Daire: 516 Park Yaşam Office  Karşıyaka, İzmir  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ayhan şimşek

cevabınız için teşekkür ederim :) 08-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Necati Çobanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.