Prof. Dr.

Nazım Korkut

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Medikal estetik, Miringotomi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

142 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Lenf odem lap

  Doktor bey merhaba..iki gun once boynumun sol tarafinda sislik farkettim.. kbb uzmani ultrason ve hemogram istedi hemogramda neu %76.9 ve rdwc %19 diger sonuclar normal...ultrasonda sol posterior servikal alanda 3×13mm lap formasyonunun eslik ettigi ciltalti odemato degisiklikler izlenmistir.servika... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nazım Korkut

  Prof. Dr. Nazım Korkut

  Normal bir durum. infeksiyon olduğunda boyunda bu tür lenf düğümü büyümesi görülebilir. doktorunuzla teması kesmeyin.

 • Kulak tüpü

  Mrb doktor bey iyi günler benim annenin kulaklari sürekli su topluyor 2 kulaginda 2 ser kez tüp takildi tüpler attiktan sonra annenin kulaklari tekrar su topluyor buda işitme kaybina yol aciyor simdi doktoru daha büyük bir tüp varmis kulakta en az 3,sene kalan ondan takalim diyor fakat o tüp attigi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Nazım Korkut

  Prof. Dr. Nazım Korkut

  Doktorunuza güvenin ve önerdiği tedaviyi uygulayın. geçmiş olsun :)

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nazım Korkut Kimdir?

Prof. Dr. Nazım KORKUT, 18 Şubat 1956 tarihinde doğmuştur. 1981 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, 1988 yılında ise aynı üniversitesinin Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlamış ve Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1993 yılında Doçent, 1999 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Nazım KORKUT, 1997 yılında Berlin Frei University ENT Clinic’te, 1998 yılında Bordeaux University Pellegrin Hopital, Portmann Ear Institute’de, 2001 yılında UCSF San Francisco, Skull Base Surgery’de ve 2005 yılında Würzburg University, ENT Clinic Cochlear Implant Center’da mesleki çalışmalar yapmıştır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Hastalıkları Anabilim Dalı’nda, 1983 -1988 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak, 1988-1993 yılları arasında Uzman Hekim olarak, 1983- 2011 yılları arasında ise Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nazım KORKUT, 2008 yılından beri mesleki çalışmalarına Acıbadem Maslak Hastanesi’nde devam etmekle beraber Şişli’de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Koklear İmplant Konseyi, İstanbul KBB Baş Boyun Cerrahisi Uzmanları Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı (Kurucu Üye), Anatomi Araştırmaları Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği (Kurucu Üye), Larengoloji Derneği (Kurucu Üye), European Association Otology and Neurootology (Kurucu Üye), European Rhinologic Society ve American Academy of Otorhinolaryngology and Head & Neck Surgery gibi ulusal ve uluslararası pek çok dernek üyesi olan Prof. Dr. Nazım KORKUT, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Nazım KORKUT Muayenehanesi
  AdresAşçıoğlu Plaza, Hakkı Yeten Cad. No:17 Kat: 4 D/10  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  
 • Acıbadem Maslak Hastanesi
  AdresBüyükdere Cad. No: 40 Maslak  Sarıyer, İstanbul  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Hüs. Den.

2015 yılında kendisine tükürük bezi ameliyatı olmuştum mükemmel bir insan bir hastanın doktordan beklediği alaka ve güveni tam anlamıyla vermekte. Sonuç olarak Türkiyenin en iyi doktorlarından biri 15-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nazım Korkut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.