Op. Dr.

Naci Çelik

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği, Botoks Ve Dolgu, Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi, Lipoplasti, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

252 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Poland sendromu

  Hocam iyi günler, 23 yaşındayım poland sendromu var sol göğsümde bana nasıl bir tedavi önerirsiniz ve tedavi ne derecede etki gösterir tşk ederim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Naci Çelik

  Op. Dr. Naci Çelik

  Lutfen 05337670066 dan resimlerinizi gonderin bakayim

 • Medpor enfeksiyon

  Hocam merhaba 5 sene önce trafik kazası geçirdiğim için gözümün altındaki bölgedeki parçalı kırıklar plak vida ile birbirine tuturulup o bölge medpor ile desteklendi. 5 sene boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadım ve yüzümde hiç birşey yokmuş gibi başarılı geçmişti ameliyatım. şimdi göz kapağım ve altı en... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Naci Çelik

  Op. Dr. Naci Çelik

  Muhtemeln gozunuzden kaynaklanan iltahap mentor koyulan bolgeyi de etkilemis olabilir. koyan doktorunuza gidin bir gosterin belki cikartilmasi bile gerekebilir. belki de bir sure daha tedaviden sonra tamamen duzelir

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Naci Çelik Kimdir?

Op. Dr. Naci ÇELİK, 1969 yılında Isparta'da doğmuştur. Lise öğrenimini Kuleli Askeri Lisesi'nde bitirdikten sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında derece ile tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl Ege Üniversitesi  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. 2001 yılında da Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Öğrencilik hayatı boyunca pek çok burs kazanmış olan Op. Dr. Naci ÇELİK, tıp eğitimi esnasında Gata Başarı Bursu ile Almanya ve Belçika'ya gönderilmiştir.  Ege Üniversitesi'ndeki eğitimi döneminde de asistanlığının 4. senesinde Chang Gung Memorial Hospital Taiwan'da Fellowship olarak 2 yıl çalışmalarda bulunmuştur. Taiwan'da bulunduğu sürede "Residents Best Paper" ödülüne ve Taiwan Hükümeti tarafından "Deneysel Çalışma Bursuna" layık görülmüştür. Ayrıca 2002 yılında "Euraps Young Plastic Surgeon" bursunu ve 2007 yılında İtalya'da düzenlenen "Nose & Surroundings Kongresi"nde poster yarışması 3.'lüğünü de kazanmıştır. 

2001 yılında Prof Dr. Onur Erol'un yanında İstanbul ONEP'te Estetik Cerrahi Fellowluğuna başlayan Op. Dr. Naci ÇELİK, daha sonra ONEP'te partner olarak çalışmıştır. Mesleki çalışmalarına ise 2008 yılından beri kendisine ait olan PRAGO Kliniği'nde devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Naci Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.