Dr.Öğr.Üyesi

Mustafa Nihat Koç

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Gaziantep

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Botox, Lomber Kitle, El Enfeksiyonları, Meme onarımı, El dolgusu, Göz kapağı estetiği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

67 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

5 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kulak kıkırdağı

  2 saat önce kulak kıkırdağımın en dış kısmını deldirdim. kısırlığa yol açar diye duyumlar aldım şimdi çıkarsam kapanır mı veya bir zararı olur mu

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Nihat Koç

  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Nihat Koç

  Nereden duydunuz? kulak kıkırdağı ile kısırlığın ilgisi yoktur. ancak hemen çıkarırsanız dwlik kapanacaktır. kapanmasını isterseniz pansuman yaptırın. enfeksiyon gelişmesin.

 • Hocam merhaba

  Hocam iyi çalışmalar öncelikle benim 18 yaşındaki oğlum kontrole getirdiğimde tıbbı cihazlarda kalbi gözükmemetidr bun için hordum kalbine bakıldı kalp gözükmemeisi sebebi göğüs kafesinde çükür varmış doğumsal olarak bunun tedavisi nedir hasta kaç gün hastanede yatar?

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Nihat Koç

  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Nihat Koç

  İyi günler. göğüs kafesi eğrilikleri genelde sorun oluşturmaz. kozmetik olarak eğri kemik düzeltme ameliyatları vardır. hasta 2 ile 5 gün arasında hastanede kalabilir. genellikle 3 gün yatması yeterli oluyor. geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZIANTEP ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi
  AdresGaziantep Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ABD  , Gaziantep  

Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Melurs Bay
Melurs Bay

Güven veren bilgili açıklayıcı donanımlı ve samimi tavırlarıyla ilk görüşmede ikna olacağınız bir doktor.Ameliyat için karar verme aşaması sonrası sakin ve bundan sonrası bende diyerek kendinizi özel ve herşeyin mükemmel olacagina inanmış bir rüyada bulabilirsiniz ? En güzel yanı ise uyandığında gordugunuz bedenin size ait olması bunun bir rüya değil eli hafif dünyalar iyisi Gaziantep için müthiş bir hazine olan doktorunuzun başarısı olması.İstanbul Ankara Adana aramayın bir görüşün abartmadigima hatta az bile soyledigime tanık olun.herkese geçmiş olsun diler Hocama başarılar ve saygılar sunarım.Cok Çok Çok teşekkürler ? ? ??? 27-01-2018

Mustafa Turan
Mustafa Turan

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 26-11-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Nihat Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.