Op. Dr.

Mustafa Nevzat Firidin

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

37 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tomografi kanser mi yapar?

  Merhaba hocam öncelikle. kolay gelsin benim bir sorum olacaktı size 21 yaşındayım suan,2010 ve 2011 de beyin röntgeni 2012. de de 2 tane de beyin röntgeni 7.05.2013 beyin röntgeni 15.05.2014 te beyin bt tomografi 11.05.2015 te beyin röntgen 10.06.2015 te kafadan darbe aldığım için hembeyinde bt tomo... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mustafa Nevzat Firidin

  Op. Dr. Mustafa Nevzat Firidin

  Böyle bir ihtimal olduğu doğrudur. ancak bu ihtimal çok düşüktür. her film çektiren kanser olacak diye birşey yok. kaldı ki kafa travmalarında bir fraktürü ve de kanamayı anlamanın başkaca bir yoluda yok.

 • Menenjiom takipli iskemi-gliozis

  Teşekkür ederim dr bey cevap verdiğiniz için peki bu daralmalar ciddi sorunlar çıkarırmı annem 50 yasında ve polisitemia vera hastalığı için hydrea ve coraspin kullanıyor.bu daralmalar için tedavi uygulanıyormu ?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mustafa Nevzat Firidin

  Op. Dr. Mustafa Nevzat Firidin

  Bu hastalık için coraspin yeterli olur.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mustafa Nevzat Firidin Kimdir?

Op. Dr. Mustafa Nevzat FİRİDİN, 20 Mayıs 1979 tarihinde Giresun - Görele'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2009 yılında Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi) Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmet yükümlülüğünü 2009-2012 yılları arasında Malatya Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Mustafa Nevzat FİRİDİN, 2012-2014 yılları arasında Özel Batman Dünya Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına 2014 yılından beri Özel Lara Anadolu Hastanesi'nde devam etmekte olan Op. Dr. Mustafa Nevzat FİRİDİN, Türk Nöroşirürji Derneği, Türk Tabipler Birliği ve Spinal ve Periferik Cerrahisi Grubu gibi birçok kuruluşun üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


 • Özel Medical Park Antalya Hastanesi
  AdresFener Mahallesi, Tekelioğlu Cd. No:7  Muratpaşa, Antalya  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Otopark (Ücretsiz)
  • Oyun Odası
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit
  • Sgk Anlaşmalı

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

aslan aslan

Mustafa Hocam sizleri bu platformda görmek beni çok mutlu etti. zaten doktorluğunuz tartışılmaz. hastalara yaklaşımınız, açıklayıcı tavrınız bizleri her zaman etkilemiştir. sizlerle burada da temas halinde olmak istediğimiz zaman sizlerin engin bilgisiyle aydınlanmak bizlere mutluluk verecektir. çalışma hayatınızda başarılar dilerim 26-11-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mustafa Nevzat Firidin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.