Uzm. Dr.

Mustafa Kemal Sağında

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Alkaptonüri, Solunum Yolu Enfeksiyonu, Bartter Sendromu, Head-up tilt testi, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Çocuklarda egzema... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Cocuk gelisimi

  Iyigunler .cevabınız için önceden teşekkürler. bizim 5 aylık kızımız var. çok tedirginiz. ağırlığı 6 kg. günde 3 kez 60 gram hazır mama yiyor. 2 defa anne sütü içiyor. artık 1 haftadir ishal oluyor. kakası su gibi, sarı renktedir, içinde beyaz bir şeyler var. 1 kez 2 dakikalık titremesi oldu. elleri... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa Kemal Sağında

  Uzm. Dr. Mustafa Kemal Sağında

  Çocuğunuzda bağırsak yönünden ve elektrolit dengeleri,beyin fonksyonları yönünden inceleme gerekir.teşkilatlı bir hastaneye müracaat edin.

 • Merhaba doktor bey 6 buçuk aylık bir kızımız var ve çok güzel kahkahalar at

  Merhaba doktor bey 6 buçuk aylık bir kızımız var ve çok güzel kahkahalar atıyor. biz de onu her fırsatta çok güldürüyoruz. çok tatlı oluyor çünkü. fakat çevremden birisi bebeği çok güldürürsen kalbi durur dedi. gerçekten böyle birşey var mı? cevap verirseniz çok memnun olurum.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa Kemal Sağında

  Uzm. Dr. Mustafa Kemal Sağında

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mustafa Kemal Sağında tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.