Dr.

Mustafa Karataş

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Mezolifting, Bölgesel İncelme - Zayıflama, Altın İplikle Yüz Germe, Prp tedavisi, Göz kapağı estetiği, Örümcek yüz germe... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

177 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Mustafa Karataş Kimdir?

Dr. Mustafa KARATAŞ, 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. 2002-2004 yılları arasında yurt dışında medikal estetik konusunda eğitim alarak, bu alanda eğitimini kendini geliştirmeyi tercih etmiştir. 2004-2007 yılları arasında özel bir hastanenin Estetik ve Kozmetik bölümünde sorumlu hekim olarak görev yapmıştır. 2007’de Dipnot Nişantaşı Estetik Merkezi’ni kurmuştur. Kurucusu ve sahibi olduğu bu merkezde Medikal Estetik alanında hastalarına hizmet vermektedir.

Dr. Mustafa KARATAŞ, AMWC, IMCAS, ve AMME gibi her yıl tekrarlanan, dünyadaki estetik ve estetikteki son gelişmelerin takip edilip tartışıldığı kongrelerde ve eğitim programlarında katılımcı doktorlar arasında yer almaktadır. 2006-2009 yılları arasında, botox ve dolgu konusunda Türkiye’deki ilk 10 kullanıcıdan biri olarak platin uygulayıcı ödüllerine sahiptir. Teosyal, Hyalüronik Asit, Yüz Estetiği ile Anti Aging konusunda uluslararası eğitici sertifikalarına sahiptir.

Dr. Mustafa KARATAŞ, vücut programlarından “Ultralyse ile Yağ Yıkımı Konusunun Klinik Değerlendirmeleri” adındaki bilimsel çalışmada Madrid Complutense Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı’nın Başkanı Prof. Jesus A. FDZ - Tresguerres ile birlikte çalışma grubunda yer almaktadır.

Ayrıca, “The İtalian Academy Of Beauty And Beauty Medikal School Of Tuscany, Antiaging Medicine World and Medi SPA AMWC (Monoca), İnternational Master Course On Aging Skin IMCAS (Paris), AMME - Association Mésothérapie Esthétique (Paris), Thermage Procedure Certificate Of Training, The Special Teosyal Training İnjection Certificate and Certificate Of Premiun Customers in Europa” gibi uluslararası kuruluşlarda üyedir.

Diploma aldığı kurum

  • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DİĞER

İletişim bilgileri


  • Dr. Mustafa KARATAŞ Muayenehanesi
    AdresHalaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat: 6 Daire: 6Nişantaşı  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Karataş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.