Op. Dr.

Murat MERMERKAYA

Üroloji - Gaziantep

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Azospermi (Sperm Hücresi Yokluğu), Böbrek Taşı, Erkeklerde Sertleşme Sorunu, Mikro Tese, TESE, Böbrek taşı cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

89 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Idrar sıkışamama

  Eğer samimi olduğun biri varsa sorar mısın idrarda enfeksiyon yok böbrekte taş yok gaz sıkısması değil kaç kere doktora gittim sonuç alamadım idrarda tahlil yaptılar gayta yaptılar birşey bulamadılar idrar sıkışma hissim olmuyor direkt bir ağrı oluyor o sıkışma hissi çok nadir oluyor sıcak su to... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  İdrar sıkışması hissi olmuyorsa mesanede uyarılma problemi olabilir. bunun için mutlaka bir üroloji uzmanı ile görüşmesi gerekir. yapılacak bir ürodinami testi problemi aydınlatmaya yardımcı olacaktır. saygılarımla

 • Erken boşalma

  Hocam erken boşalmada benimki psikolojik değil ilaç tedavisine başlamak istiyorum ve başlasam sonuç alırmıyım ilaç

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  İlaç tedavisi veya terapi için karar vermeden önce mutlaka detaylı değerlendirme gerekir. ilaç tedavisinin fayda edeceği gruptaysanız, faydası olacaktır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Murat MERMERKAYA Kimdir?

Op.Dr.Murat MERMERKAYA,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ankara Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra Üroloji Uzmanı olmuştur.

Op.Dr.Murat MERMERKAYA, Gaziantep Şahinbey'de bulunan Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat MERMERKAYA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.