Op. Dr.

Murat Mermerkaya

Üroloji - Gaziantep

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Azospermi (Sperm Hücresi Yokluğu), Böbrek Taşı, Erkeklerde Sertleşme Sorunu, Mikro Tese, TESE, Böbrek taşı cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

99 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sol testis ağrısı

  Hocam sol testis civarında özellikle yatarken uzanırken ve bazen yolculuklarda ağrı oluyor bazen şiddetli çoğu zaman hafif ağrılar bunun nedeni ne olabilir muayene olmak şartmı yoksa bi çözümü varmı bu ağrılar yaklaşık 5 aydır var ara ara olmuyor ama genellikle var

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  Bu ağrılar varikoselin sonucu olabilir. uzun süre ayakta duranlar da, ağır kaldiranlarda ve kabızlığı olanlarda varikosel görünme sıklığı artar. belirti olarak çoğunlukla hastayı rahatsız eden kunt bir ağrı vardır. tanısı muayene ve ultrason ile konur.

 • Prostat rahatsızlığı

  Hocam boşaldiktan sonra bazen yanma oluyor sebebi nedir acaba ? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  Op. Dr. Murat Mermerkaya

  Yanma genelde enfeksiyon ile ilişkili olur. bunun için muayene olmanız ve bazı tahliller yapılması gerekir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Murat Mermerkaya Kimdir?

Op.Dr.Murat MERMERKAYA,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ankara Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra Üroloji Uzmanı olmuştur.

Op.Dr.Murat MERMERKAYA, Gaziantep Şahinbey'de bulunan Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat Mermerkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.