Op. Dr.

Murat MERMERKAYA

Üroloji - Gaziantep

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Azospermi (Sperm Hücresi Yokluğu), Böbrek Taşı, Erkeklerde Sertleşme Sorunu, Mikro Tese, TESE, Böbrek taşı cerrahisi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 12
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Murat MERMERKAYA Kimdir?

  Op.Dr.Murat MERMERKAYA,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ankara Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra Üroloji Uzmanı olmuştur.

  Op.Dr.Murat MERMERKAYA, Gaziantep Şahinbey'de bulunan Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 12

Son Cevapladığı Sorular

 • Sperm testi

  Selamun aleyküm hocam spermiogram test sonucum perhiz süresi 3 gün hacim 2.5ml viskozite normal ph:7.2spermatozoa: 3 milyon toplam spermatozoa:7.5milyon ileri hareketli(a+b) %38yerinde hareketli(c):%6 hareketsiz(d):%56toplam ileri hareketli spermatozoa:2 milyon 800 bin morfoloji:%4sonuçlarım nasıl h... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat MERMERKAYA

  Op. Dr. Murat MERMERKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 12

  Ahmet bey sperm sayınız düşük. bu da normal yoldan gebeliğe engel olur. bu nedenle eğer varikosel varsa ameliyat edilmeli, yoksa da ilaç tedavisi kullanmalısınız.

 • P-shot gerçekten işe yarıyor mu

  Hocam merhabalar uroloji biriminizde p-shot uygulaması varmı ayrıyetten bu penis büyütme tekniği gerçekten yan etkisi olmadan faydalı oluyor mu sonuç alınabiliyor mu teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat MERMERKAYA

  Op. Dr. Murat MERMERKAYA

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 12

  P-shot konusunda şu anda uzun süreli takipler olmadığı için net birşey söylemek zor. ben şu anda bu nedenle uygulama yapmıyorum. zaman içinde eğer faydası ispatlanır ve uzun dönemde kalıcı olduğu görülürse tekrar değerlendireceğim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.