Op. Dr.

Murat KÖKSAL

Göz Hastalıkları - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kırma Kusurları, Kontakt Lens, Lazer İle Göz Tedavisi, Excimer lazer, PRK (Fotorekraktif Keratektomi), Keratektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

77 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Axıs sağ 160 sol 180

  Ben yeni lens kullanıcısıyım yani 5 6 ay oldu yani ama süekli takan birisi değilim sol göz pwr -4.25 cyl-0.75 axıs 180 sağ göz pwr-4.25 cyl 0.75 axıs 160 ne demek oluyor hocam bu numaralar normal mi cevremdeki insanlar lensin bana büyük olduğunu yani iristen dışarda olduğunu söylüyorlar kullandığım... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Köksal

  Op. Dr. Murat Köksal

  Lensi aldığınız dr sormanıza fayda var

 • Küçülen göz

  Hocam,merhaba benim sağ gözüm de küçülme var ve sağ gözüm ağrıyor iki gözüm arasındaki farkı artık çevremdeki herkes fark etti aaaa gözünün bir tanesi neden böyle küçük oldu diyorlar bu durumdan nasıl kurtulabilirim iki gözümün önceden olduğu gibi eşit olmasını istiyorum :( nedeni nedir. acaba na... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Köksal

  Op. Dr. Murat Köksal

  Öncelikle göz muayenesi olmanız gerekli. bu şekilde "gözüm küçüldü, neden?" diyerek cevap veremeyiz. göz hastalıkları bu kadar basit değildir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Murat KÖKSAL Kimdir?

Op. Dr. Murat KÖKSAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Dünya Hastanesi, Özel İnci Göz Hastanesi, Özel Sevgi Hastanesi ve Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Murat KÖKSAL, mesleki çalışmalarına şu anda Magnet Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat KÖKSAL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.