Op. Dr.

Murat Köksal

Göz Hastalıkları - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kırma Kusurları, Kontakt Lens, Lazer İle Göz Tedavisi, Excimer lazer, PRK (Fotorekraktif Keratektomi), Keratektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

51 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Pinguekula

  Yani bu goz akindaki sariligi azaltacak damla var midir hocam piyasada.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Köksal

  Op. Dr. Murat Köksal

  Yok

 • Pinguekula

  Merabalar hocam benim gözümün akında sarılık var araştırdım adı pinguekula imiş, hiç şikayetim yok ancak dışarıdan kötü duruyor acaba bunun ameliyat dışında bir tedavisi var mı damla vs. ilaçlarla küçültülebilir mi _?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat Köksal

  Op. Dr. Murat Köksal

  Hiç bir ameliyata gerek yok. kozmetik sorun oluşturmaz. uykusuz olduğun durumlarda kızarıklık ve şişme olabilir, ozaman dr başvurup ilaç tedavisi kullanabilirsin.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Murat Köksal Kimdir?

Op. Dr. Murat KÖKSAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Dünya Hastanesi, Özel İnci Göz Hastanesi, Özel Sevgi Hastanesi ve Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Murat KÖKSAL, mesleki çalışmalarına şu anda Magnet Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Murat Köksal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.