Op. Dr.

Murat KÖKSAL

Göz Hastalıkları - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kırma Kusurları, Kontakt Lens, Lazer İle Göz Tedavisi, Excimer lazer, PRK (Fotorekraktif Keratektomi), Keratektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

106 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Goz derecesi

  Hocam askeri liselere mulakata gircem ama iki goz toplami 5,75 derce doktorlar am eliyat etmiyor yasim 15 diye goz derecemi nasil dusurebilirim hocam 05541178562 hocam bu numrayi arar misiniz beni bilgilendirin acilen cevap bekliyorum hocam bu numradan adim mehmet

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat KÖKSAL

  Op. Dr. Murat KÖKSAL

  Gözlük numaraların yüksek. 20 yaşını doldurmadan ameliyat olman sakıncalı. bence geleceğin için asker olmaktan başka planlar yapmalısın.

 • Göze yapışık latarakt

  Merhaba annenim iki gözünde dr göze yapışık katarakt varmış doktorlar çok riskli bir ameliyat olduğunu söylüyorlar her doktor bu ameliyatı yapamazmıs risklerini öğrenebilir miyim ne yapmamız gerekiyor

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat KÖKSAL

  Op. Dr. Murat KÖKSAL

  Katarakt varsa tek tedavisi ameliyattır. yapışıklık olması riski artırır ama ameliyat olamaz değildir. magnet hastanesinde çalışıyorum. annenizi getirirseniz riskler konusunda daha ayrıntılı konuşabilir ve ameliyatınızı yapabilirim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Murat KÖKSAL Kimdir?

Op. Dr. Murat KÖKSAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Dünya Hastanesi, Özel İnci Göz Hastanesi, Özel Sevgi Hastanesi ve Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Murat KÖKSAL, mesleki çalışmalarına şu anda Magnet Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Murat KÖKSAL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.