Prof. Dr.

Murat Emiroğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Cilt estetiği, Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi, Botoks enjeksiyonu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

78 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kalça ameliyatı hocam

  Kalça ameliyatı hocam merhablar benim bundan 28 yıl önce yeni doğduğum zaman kalçamdan bir parça alınmış ve oraya operasyon yapılmış şu an orası bana ağrı yapiyo 2 senedir falan oradaki çukur kısmı yeniden yapabilirmisiniz

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Murat Emiroğlu

  Prof. Dr. Murat Emiroğlu

  Tabii ki yapılabilir. öncelikle muayene etmem gerekir

 • Gögüs estetigi

  Hocam benim gögüslerim bekarken büyüktü ama evlenip iki çocuktan sonra ise çok küçüldü şuan dümdüz ancak sütyenle belirgin olabiyor. silikon yaptırmak istiyorum fakat onun patlama riski varmış başka bi tedavi öneriniz varmı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Murat Emiroğlu

  Prof. Dr. Murat Emiroğlu

  Sayın serpil öztürk, silikonun patlama riski yoktur ve sorununuzun en doğru çözümüdür.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Murat Emiroğlu Kimdir?

Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, 15 Haziran 1961 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1979 yılında Ankara Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sırasında Genel Cerrahi Staj Programı’nın bir kısmını İtalya’daki Ferrara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Prof. Dr. Ippolito Donnini’nin başkanlığındaki Cerrahi Departmanı’nda yapmıştır.  İhtisasını ise 1993 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında tamamlamıştır.

Plastik Cerrahi eğitimi devam ederken, Haziran 1992’de Japonya’ya giderek Tokyo Showa Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Departmanı’nda Prof. Dr. Takuya Onizuka başkanlığında, özellikle dudak-damak yarıkları olmak üzere doğmalık anomaliler, kraniyofasiyal cerrahi ve mikrocerrahi; Prof. Dr. Motohiro Nozaki’nin başkanlığında Tokyo Women’s Medical College’da ve Dr. Kitaro Ohmori’nin başkanlığında Tokyo MetropolitanPolice Hospital’da mikrovasküler serbest doku aktarımları; Dr. Kiyotaka Watanabe’nin “Seven Bell Clinic” adlı özel kliniğinde estetik cerrahi konularındaki çalışmalara bir yıl süre ile katılmış ve “International Onizuka Society” üyeliğine kabul edilerek Mayıs 1993’te Türkiye’ye dönmüştür.

Aynı anabilim dalında 1997 yılında Yardımcı Doçent, 199 yılında Doçent kadrosuna atanmış olan Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, 2002-2006 yıllarında “Başhekim Yardımcısı” görevini yürütmüştür. 2004 yılında da ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Emiroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.