Uzm. Dr.

Murat Cöngevel

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bayılmalar, Manik Depresif Bozukluk, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Psikoonkoloji, Luxopuncture yöntemi, Draw a person... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

29 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

3 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhabalar,benim sıkıntım.eşimi duygusal olarak aldatıyorum sürekli.yani te

  Merhabalar,benim sıkıntım.eşimi duygusal olarak aldatıyorum sürekli.yani telefonda birileri ile görüşüyorum o da her defasında yakalıyor benı,telefonda olduğu için ağlayıp ikna ediyorum onu.1 hafta once gene yakalandım.6 yıldır evliyim 4 yaşındada bir kızım var maddi ve manevi durumumda iyi ama bir... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Murat Cöngevel

  Uzm. Dr. Murat Cöngevel

  Merhaba, oldukça sıkıntılı ve bir o kadar da karmaşık bir durum. bence böyle uzaktan ve kısıtlı bir metodla çözülemez. lütfen bir psikiyatri uzmanından yardım alın.

 • Merhaba!!! dideral ilacın miğren tedavisinde kullanılması doğru mudur? be

  Merhaba!!! dideral ilacın miğren tedavisinde kullanılması doğru mudur? ben kullanıyorum ne gibi özellikleri vardır... şimdiden ilğileriniz için tşk..

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Murat Cöngevel

  Uzm. Dr. Murat Cöngevel

  Dideral, aslında bir hipertansiyon ilacı olupi bazı anksiyete (kaygı, endişe) hallerinde ortaya çıkan fiziksel bulguları baskılamakta da kullanılmaktadır. migren (eğer doğru tanıysa) için pek faydası olacağını düşünmüyorum.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Cöngevel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.