Prof. Dr.

Murat BEZER

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Artroskopik kalsifik tendinit cerrahisi, Mikrodiskektomi, Laminoplasti... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 85
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Prof. Dr. Murat BEZER, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1993-1994 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır.

2000 yılında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 1996-1997 yılları arasında “Insall Scott Kelly Institude” da Orthopedics and Sports Medicine'da visiting fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda 2001- 2005 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak, 2005- 2012 yılları arasında ise Doçent Doktor olarak görev yapmış olan Dr. BEZER, 2012 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Murat BEZER, pek çok farklı projede araştırmacı olarak görev almış olup 2001 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, 5. Dönem Ortopedi ve Travmatoloji Staj Sorumlusu olmuştur. Ayrıca birçok ulusasl ve uluslararası bilimsel kuruluşa üye olan Dr. BEZER, 2001 yılında Marmara Üniversitesi Bilimsel Araştırma Komisyonu ve Vakıfları’ndan teşvik ve destek ödülü almıştır. 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 85

Son Cevapladığı Sorular

 • El şekil bozukluğu

  Hocam kolay gelsin.....benim parmaklarımda şekil bozukluğu var özellikle baş parmaklar yani çomak parmak diyorlar.....benim için büyük bir sorun stres ve psikolojik olarak beni çok rahatsız ediyor ...insan içine çıkmak bile istemiyorum...doktora gittim biri diyor iç hastalık biri diyor ortopedi yani... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Murat BEZER

  Prof. Dr. Murat BEZER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 85

  Bolgenizdeki bir el cerrahina ulasmanizda fayda var

 • 15 yaşındayım fıtık teşhisi kondu ne yapmalıyım ?

  Merhaba 15 yaşındayım halı saha da iken belime kramp girdi yaklaşık 3-4 aydır ağrım devam ediyor mr sonuçlarını bir de size göstermek istedim neden hala ağrılarım geçmedi kas gevşetici hap ve krem kullandım yavaş yavaş sol bacağıma doğru iniyor l5-s1 disk mesafesi hafif daralmıştır. fizyolojik lombe... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Murat BEZER

  Prof. Dr. Murat BEZER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 85

  Anlattiklariniz cok ciddi bir fitik gibi durmuyor. muhtemelen ilac ya da fizik tedavi ile daha iyi olacaktir. saygilarimla murat bezer

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.