Uzm. Dr.

Münevver İnce

Dahiliye - İç Hastalıkları - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diyabet, Diyabet, Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

26 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kolesterolyuksekligi

  Menüdoktor ana sayfabenimsayfamsorularım (#1944234) soru kolesterolyuksekligi ) soru kolesterolyuksekligi hocam saygılar benim ve eşimin son tahlil sonuçları şöyle benim hdl43 ldl160,trig138tkol229hbac1 5.6 ldlyi düşünemiyorum gergin sabah10zeytin haftada3gyumurta bir tatlı kaşığı keçiboynuzu öz... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Münevver İnce

  Uzm. Dr. Münevver İnce

  Kolesterol yüksekliği tek başına anlamlı bir değerlendirme kabul edilemez, kardiyovasküler diğer risk faktörlerinizi bilmek için bir hekim ile görüşerek muayene olmanız gerekir. bahsettiğiniz kırmızı pirinç mayasını ilk kez duyuyorum ve tabiki tavsiye etmiyorum. geçmiş olsun

 • Gorev yeri

  Hocam merhaba ben cerkezkoy irmet has.bi hastanizdim.hastahaneden ayrildiginizi ogremdim suan hangi hastahanede gorev yaptiginizi ogrenebilirmiyim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Münevver İnce

  Uzm. Dr. Münevver İnce

  Merhaba, silivri medicalpark 4445058

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Münevver İnce Kimdir?

Uzm. Dr. Münevver İNCE, 1981 yılında Nevşehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2012 yılında Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2012-2015 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Münevver İNCE, eğitim ve meslek hayatı boyunca Ulusal İç Hastalıkları Kongresi, 16. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu, 6. Ulusal İç Hastalıkları Güncelleme Kursu, 16. Ulusal İç Hastalıkları Kongresi, 5. Ankara Tıp İç Hastalıkları Günleri, 15. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç hastalıkları XV. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu ve 9. Ulusal İç Hastalıkları Güncelleme kurs ve kongrelerine katılım sağlamış olup Türk Tabipler Birliği, Türk Toraks Derneği ve Türk İç Hastalıkları Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Münevver İnce tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.