Prof. Dr.

Muharrem İnan

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 433 42 17
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Muharrem İnan Kimdir?

Prof.Dr.Muharrem İNAN, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Muharrem İNAN, İstanbul Fulya'da bulunan Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ERCIYES ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 17

Son Cevapladığı Sorular

 • Parmak fazlalığı

  Hocam daha önce sordum cevaplamissiniz cokk teşekkür ederim nezaketinizden ötürü, oğlum 10 yaşında, fazla parmak alındı sol el bas parmak halen egrilik var yani bunun icin ne yapabiliriz? parmağı alinca yerine parmak nakli olabiliyor mu? ben annesi olarak parmağımi ona veririm şayet uyum vs olursa... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Muharrem İnan

  Prof. Dr. Muharrem İnan

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 42 17

  Merhabalar ; öncelikle geçmiş olsun. muayene yapmadan ve röntgenini görmeden kesin bir şey söyleyememekle birlikte ihtiyaç duyulduğunda bazı cerrahi alternatifler mevcuttur.ancak başka birinden nakil yapılamamaktadır. olumlu ve ya olumsuz bir şey söyleyebilmek için el cerrahisine muayene edilmes... Cevabı gör

 • Ameliyat sonrası

  Merhaba hocam ön çapraz bağ ameliyatı oldum ben 2 yılı geçti bu takılan platinler bir süre sonra cikiyormu yoksa hep kalacak mı şimdiden teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Muharrem İnan

  Prof. Dr. Muharrem İnan

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 42 17

  Merhabalar ; öncelikle geçmiş olsun. çıkması şart değil, rahatsız etmediği müddetçe kalabilir. tıbbi olarak bir sorun yaratmaz. yinede ameliyatı yapan ortopedi hekiminiz ile görüşmeniz doğru olacaktır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Muharrem İnan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.