Op. Dr.

Muhammet Dilber

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Glossektomi, Septum perforasyon onarımı, Odiyometri-odyometri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

44 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Burun problemleri

  Selam doktor. ben azerbaycandan yaz-m. azeriyim. ben 3 yil önce bir defa ameliyyat olmuşum bakude.amma ben nefes alamyorum. yatarken xorlyorum. agizla nefes alyorum.2 ci defa ameliyyat olmak ucun ben turkiyede ameliyyat olmak istiyorum. amma ordaki fiyatlari bilmyorum. aynimi olacak,yoksa farki var?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Muhammet Dilber

  Op. Dr. Muhammet Dilber

  Merhabalar, rahatsızlığınız hakkında daha detaylı bilgilendirme için lütfen 0212 442 66 99 nolu telefondan bizi arayınız. ayrıca burun estetiği muayenelerimiz ücretsizdir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Muhammet Dilber Kimdir?

Op. Dr. Muhammet DİLBER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı fakültenin Kulak Burun Boğaz bölümünde yapmıştır.

Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul'a gelerek 5 yıl boyunca Özel Safa Hastanesi ve Etiler Entrium Kulak Burun Boğaz Merkezi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Muhammet DİLBER, operasyonlarını Safa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesi'nde gerçekleştirmiştir.

Aynı süre zarfında kendi alanında yaklaşık 5000 civarında başarılı ameliyat gerçekleştirmiş olan Op. Dr. Muhammet DİLBER, yurtiçinde alanlarında otör sayılan pek çok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji konularında ortak çalışmalar yapmıştır.

Başarılı çalışmalarına İstanbul Burun Estetiği Merkezi'nde devam etmekte olan Op. Dr. Muhammet DİLBER, Türk Tabipler Birliği, İstanbul Tabip Odası, Türk Kulak Kurun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Avrupa Yüz Estetik Cerrahisi Derneği, Avrupa Alerji ve İmmünoloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • İstanbul Burun Estetiği
  AdresMetroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi Metroport Residence Kültür Sok. No:1 Kat:7 D:140  Bahçelievler, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Muhammet Dilber tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.