Op. Dr.

Müge AKSOY

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Vakum kürtaj, Dilatasyon ve kürtaj, Hpv testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

77 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Adet düzensizliği

  Merhaba ben 28 yaşında bekarım. son zamanlarda yaklaşık 4-5 aydır adet dönemlerim çok düzensizleşti son 2 aydır adet olmuyorum. ara sıra vücudumu ateş basıyor bir kaç saniyeden sonra tekrar normale dönüyor. adet görmediğim için mi oluyor acaba? bu yaşlarda bu yaşadıklarım normal mi? yardımlarınızı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Müge AKSOY

  Op. Dr. Müge AKSOY

  Merhaba, aslında bir hekime başvurup usg ve hormon tahlili yaptırmanız oldukça yararlı olur kanaatindeyim, geçmiş olsun iyi akşamlar.

 • Yeni bir hamilelik..

  Merhabalar doktor hanım,ben 33 yaşında 2 kız evladım olan birisiyim.yeni bir gebelik için bir kaç deneme yaptık herhangi bi şekilde korunmuyoruz ilaç v.s..eşim korunuyor.fakat bu denemelerimizde başarılı olmadık doktorumuz benim için bi problem olmadığını söyledi.fakat eşim için tahlil istedi sayımı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Müge AKSOY

  Op. Dr. Müge AKSOY

  Aliye hanım merhaba, aşılama sonrası ilişkiye girmenizde bir sakınca yok ancak kaplıca önermiyoruz, bol şans diliyorum iyi akşamlar.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Doktorun İletişim bilgileri

 • Op. Dr. Müge AKSOY Muayenehanesi
  AdresMuhsin Yazıcıoğlu Cad. Sarıkonak Apt. No:8/26 Çukurambar  Çankaya, Ankara  

Hakkında

 1. Müge AKSOY Kimdir?

  Op. Dr. Müge AKSOY, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 1998-2003 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları Doğum Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

  1998-2003 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı'nda, 2003-2009 yılları arasında ise Bayındır Hastanesi Söğütözü Kadın Hastalıkları Doğum Bölümü'nde görev yapmış olan Op. Dr. Müge AKSOY, 2009 yılından beri Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

  Op. Dr. Müge AKSOY, ayrıca Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği ve Türk Jinekoloji Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.