Op. Dr.

Mine Sıdıka Kermalli

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Cinsel ilişkide ağrı, Anormal kanamalar, Embriyo dondurma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

87 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Mine Sıdıka Kermalli Kimdir?

Op.Dr. Mine Sıdıka KERMALLİ, 1971 yılında Ankara'da doğmuştur. Ilk ve orta öğrenimimi Isparta’da tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1995 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıklar ve Doğum Hastanesi'nde yapmış ve 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2008 yılına kadar Etimesgut Belediyesi Sağlık Merkezinde ve kendi özel kliniğinde mesleğimi icra etmiştir. Şu anda Kendi kliniğimiz olan Özel Ankara Lina Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezinde tam gün çalışmaktadır.

Op.Dr. Mine Sıdıka KERMALLİ, İnfertilite ve IVF (Tüp Bebek) tedavileri üzerine çalışmalarıma devam ederken 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İnfertilite Kliniği’nin düzenlediği özel eğitim kurslarına katılarak IVF sertifikamı almıştır. Ayrıca, Mina Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı olarak sosyal ve toplumsal faaliyetlerime devam etmekte olan Op.Dr. Mine Sıdıka KERMALLİ, Evli ve F. Zehra(16 yaşında) ve M.Ali(11 yaşında) isimli dünya tatlısı iki çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI

İletişim bilgileri
.