Op. Dr.

Mikail Kaya

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bağırsak Enfeksiyonu, Kolon Ca, Paratiroid Kanseri, Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Melanom alınması, Pankreas Hastalıkları... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

14 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba hocam

  Hocam hemoroid problemi yaşıyorm daha önce kullanmıs oldugum ilaçlar fayda göremedim 3 gündür kasık agrısı yapmaya basladı ne yapabilirim bununla ilgili bilgilendirseniz sevinirim saygılarmla

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mikail Kaya

  Op. Dr. Mikail Kaya

  Bu soru iki defa cevaplandırıldı.ancak kayıt başarılamamış.

 • Polip

  Endoskopide 5 mm polip çıktı ve alındı patolojiye gitti. sonuc ne olabilir. polipler nedir?kansermi yoksa kanser öncüsü lezyonlarmi.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mikail Kaya

  Op. Dr. Mikail Kaya

  Mide polipleri,genellikle selim yani kanser olmuyan tümörlerdir.binde 5civatında görülür.ancak adenomatöz (1/5-10 oranda)tipteki poliplerde kanser riski 1/5 orandagözükebilmektedir. patolojik tanı polipleriin tipini belirler.azihtimalle cerrahi müdahele gerekebilir.sağlıklıgünler diler.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mikail Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.