Dr.

Mevlüt Dağ

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yüz Estetik Uygulamaları, Cilt Bakımı Ve Uygulamalar, Dolgu Uygulamasi, Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

74 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Acil yardım

  Sermayen peeling dediginiz şey tam olarak nedir hocam arastirdim ama bulamadim pek bişey? peki altın iğnemi daha etkili sonuç verir yoksa fraksiyonel lazer veya kimyasal peeling mi? siz bu islemleri uyguluyor musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mevlüt Dağ

  Dr. Mevlüt Dağ

  Merhaba otomatik klavye hatası olmuş fark etmedim .kimyasal peeling demek istedim.evet bu işlemleri yapıyoruz ancak önce görmek gerekir.

 • Acil yardım

  Hocam yanaklarımda yüzeysel kırmızı lekeler şeklinde sivilce izleri var. tre soyucu krem kullandim ama geçirmedi tamamen. bu izlerim için en etkili yöntem hangisi olur. cosmelan maskesini araştırdım fakat bu tedavide sonuc kalıcı olur mu? yaptıranlar lekelerin korunmaya ragmen geri geldigini söylüyo... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Mevlüt Dağ

  Dr. Mevlüt Dağ

  Merhaba sivilce izleri kırmızılığı için cosmelan olmaz burada altın iğne sermayen peeling gibi işlemler gerekir. görmeden çok birşey söylemek doğru olmaz saygılar

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mevlüt Dağ Kimdir?

Dr. Mevlüt DAĞ, 1975 yılında Almanya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2005 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Medikal Estetik Uygulama Sertifikası almış ve daha sonra arkadaşlarıyla birlikte Malatya'da kurduğu ilk Güzellik ve Estetik Merkezi'nde Medikal Estetik uygulamalarına başlamıştır. 

2008 yılında T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Estetisyenlik Sertifikasını, 2010 yılında Tıbbi Ozon Derneği'nden Tıbbi Ozon Uygulama Sertifikasını ve 2012 yılında Malezya Homeopati Fakültesi'nden Cupping Therapy (Hacamat) Sertifikasını alan Dr. Mevlüt DAĞ,2005 yılından beri FUE tekniği ile saç ekimi, botox, dolgu, prp, mezoterapi, ozon uygulamaları, her türlü lazerin kullanımı, antiaging işlemler ile ilgili pek çok kongre ve seminere katılmış, dünya çapında saygın kişilerden eğitimler almış ve kaliteli hizmeti sunmak amacıyla sürekli kendisini geliştirmiştir. 

İspanya'da Dr. Philippe Deprez'den Mezoterapi ve Lipoliz eğitimi, İtalya'da Dr. Fulvio Vannini'den mezokokteyller, yüz saç ve vücut problemlerinde PRP uygulamaları eğitimi, Kore'de Dr. Kwon Han Jin'den Lazerler, antiaging te ip kullanımı ve PRP eğitimi, İtalya'da Dr. Gabriele Tabaracci'den Tıbbi Genel Ozon ve Lokal Uygulamalar eğitimi, Kanadalı Dr. Arthur Swift'den botox, dolgu ve yüz şekillendirmede altın oran eğitimi ve İtalya'da Dr. Ciro Accardo'dan yüz şekillendirmede ve dudakta ip kullanımı eğitimi Dr. Mevlüt DAĞ'ın almış olduğu eğitimlerden bazılarıdır.

Dr. Mevlüt DAĞ, profesyonel çalışmalarına Kadıköy'de hizmet veren Medikal Estetik Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • FIRAT ÜNİVERSİTESİ

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Doğa Yürüyüşleri
 • Yüzme
 • Motor Kullanmak
 • Tenis

İletişim bilgileri


 • Medikal Estetik
  AdresCaddebostan Mah. Cemil Topuzlu Cad. Funda Çıkmazı Sk. No:11/1  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Kaya Kymt
Kaya Kymt

Çok iyi bir Dr. Her yönüyle güven verici. Hiç dusunmeden yuzunuzu onun sihirli parmaklarına birakabilirsiniz. 13-06-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mevlüt Dağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.