Op. Dr.

Metin Özcan

Göğüs Cerrahisi - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Göğüs kafesi

  15 yaşindayım.göğüs kafesimin sağ tarafı sol tarafa göre yüksek ama herhangi bir şikayetim yok nedeni nedir ve askere gitmeme engel olur mu?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Metin Özcan

  Op. Dr. Metin Özcan

  Bu tamamen gelişimsel bir problemdir. büyüme döneminde bazen göğüs kafesinin iki tarafındaki kaburgalarda asimetri olabilmektedir. önemli bir sağlık problemi oluşturmaz. ileri derecede nefes darlığı olanlarda askere gitmeye engel olabilir. sizde böyle bir sorun yok.

 • Çok acik bt sonucu

  Cok acillll!!!! esim 38 yasinda ve uzun zamandir hepatit b hastasi kuru oksuruk icin gittigi doktorun istedigi bt sonucumuz bu sekilde. doktorumuz izinde pazartesi donucek ama o zamana kadar icim cok huzursuz bu konuda bilgilendirirseniz minnettar kalirim. sol hilusta kontratsiz olduğu için optimal... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Metin Özcan

  Op. Dr. Metin Özcan

  Panik yapacak bir durum yok. öncelikle kontrastlı toraks bt çekilmesi gerekli. bunun sonucuna göre başka bir işleme gerek olup olmadığına karar verilir. sanıyorum eşiniz sigara içiyor, bunu bir an önce bırakmasında fayda var.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Metin Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.