Prof. Dr.

Mete Kilciler

Üroloji, Androloji - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Üroonkoloji, Androloji, Ürojinekoloji, Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Kısırlık tedavisi... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 433 40 65
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Mete Kilciler Kimdir?

1965 tarihinde Ankara’nın Polatlı ilçesinde doğdum. İlk ve ortaokulu Polatlı’da okudum. Liseyi İstanbul’da Kuleli Askeri Lisesinde bitirdim. Tıp Fakültesini 1983-1989 tarihinde Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tamamladım. 1990-1992 yılları arasında Edirne 30 yataklı 11. Mekanize Alay Revir baştabipliği ve Tugay sağlık şube müdürlüğü yaptım. 1992-1996 tarihleri arasında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Anabilim Dalında Üroloji İhtisası yaptım. 1996 tarihinde üroloji uzmanı olduktan sonra aynı anabilim dalı başkanlığında üroloji uzmanı olarak göreve başladım. 2000 yılında Ankara GATA Üroloji Anabilim Dalında Yardımcı Doçent oldum.

                2002 – 2003 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri, Ohio eyaleti, Cleveland Şehrinin Cleveland Clinic Foundation hastanesinde üroloji ve minimal invasive surgery departmanında research fellow olarak görev yaptım. Laparoskopi, Robotik cerrahi, mikrocerrahi ve androloji konusunda ihtisas yaptım. Uluslar arası birçok çalışmalarda görev aldım. 

2003 tarihinde YÖK tarafından yapılan sınavda başarılı olarak Üroloji Doçenti ünvanını aldım. 2011 tarihine kadar Ankara GATA Üroloji Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yaptım. 2011 tarihinde Fransa’nın Strazburg şehrinde Da Vinci Robotik Cerrahi eğitimi aldım. 2011 tarihinde emekli oldum.

                2011 – 2014 tarihleri arasında özel çalıştıktan sonra 2014 tarihinde İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesinde Üroloji Profesörü olarak göreve başladım. Aynı tarihte Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Bursa VM Medicalpark Hastanesinde  görevlendirildim. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Üroloji Profesörü kadrosunda Bursa VM Medicalpark Hastanesinde görev yapmaktayım. Evli ve bir çocuk babasıyım.

                Üroonkoloji, androloji, endoüroloji, laparoskopi, robotik cerrahi, çocuk ürolojisi, ürojinekoloji, infertilite, cinsel fonksiyon bozuklukları konularında hizmet vermekteyim.

                Editörlüğünü yaptığım 12 adet kitabım, 57 adet uluslar arası dergilerde yayınlarım, 71 adet uluslar arası kongrelerde bildirilerim, 70 adet ulusal dergilerde yayınlarım, 83 adet ulusal kongrelerde bildirilerim, 22 adet kitap bölümü editörlüğü, 42 adet bilimsel kongrelerde oturum başkanlığı, konuşmacı, kurs eğiticisi, sempozyum düzenleyiciliği ve bilimsel komite üyeliği görevlerinde bulundum.  

                Amerikan Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Türk Üroloji Derneği, Ürolojik Cerrahi Derneği, endoüroloji derneği ve androloji derneklerine üyeyim. Ulusal ve uluslar arası dergilerde yayın kurulu editörlüğü görevleri yapmaktayım. 

Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İlgi Alanları

Üroonkoloji

Androloji

Ürojinekoloji

Cinsel Fonksiyon Bozuklukları

İnfertilite (Kısırlık)

Erkek Kısırlığı

Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Kadın)

Prostat Kanseri Ve Tedavisi

Prostat Büyümesi

Prostat İltihabı

Prostatit

Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Prostat Hastalıkları

Böbrek Hastalıkları

Ürolojide Laparoskopik Cerrahi

Robotik Cerrahi

Mesane Kanseri Ve Tedavisi

Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi

Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu)

Erkeklerde İdrar Kaçırma

Erkeklerde Ereksiyon Kusurları

Varikosel

Tedaviler

Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi

Erkeklerde cinsel isteksizlik

Kısırlık tedavisi

Robotik Cerrahi

Laparoskopik prostatektomi

Laparoskopik nefrektomi

Kapalı-açık prostat ameliyatı

Lazerle prostat cerrahisi

Mesane kanser ameliyatı

Penis eğriliği tedavisi

Ürojinekolojik rehabilitasyon

Üroonkolojik cerrahi

Rekonstrüktif Üroloji

Testis hastalıkları

Prostat tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 65

Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Nezih Şaşkın

Sertleşme sorunum vardı mükemmel derecede ilgi alaka mükemmel ötesi tedavi yöntemi eşimle ilişkim doktorbey sayesinde düzene girdi tekrar teşekkür ederim saygılar 07-12-2018

yılmaz ısık

Kesinlikle mükemmel bir doktor son derece ilgili ve güler yüzlü ayrıca işinde çok titiz.ameliyat esnasındada tüm korkularımı unuttum .herkese tavsiye ederim. 15-04-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mete Kilciler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.