Op. Dr.

Meral SÖNMEZER

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Riskli Gebelik, Kısırlık / İnfertilite , Vajinismus, Gebe takibi, Gebelik muayenesi, Riskli gebelik takibi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 81 60
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Özgeçmişi

  Op. Dr. Meral SÖNMEZER, 1974 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarılı bir şekilde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2002 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

  İhtisasını tamamladıktan sonra aynı hastanede eğitim ve araştırma görevlisi olarak, asistan eğitimi vermeye ve bilimsel araştırmalar yapmaya devam etmiş olan Op. Dr. Meral SÖNMEZER, bu süre içerisinde perinatoloji, infertilite, ürojinekoloji bölümlerinde görev almış ve 2009 yılında Baş asistanlık görevinden ayrılarak sırasıyla Ankara Özel Güven Hastanesi, Özel Bayındır Hastanesi ve Özel 100. Yıl Hastanesi'nde görev alarak 2014 yılında gönüllü olarak Güneydoğu Anadolu bölgesine giderek yine sırasıyla Cizre, Kızıltepe ve Mardin şehirlerinde 2 yıl boyunca çalışmalarda bulunmuştur. 

  Ulusal ve uluslararası çok sayıda makale ve poster sunumu bulunan Op. Dr. Meral SÖNMEZER mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ETLIK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 81 60

Son Cevapladığı Sorular

 • Ovitrelle iğnee

  Merhaba hocam ovitrelle iğne oldum ve o geceyle 30.saatte ilişki oldu herkes 36 saat sonrası dyor bidaha ilişki olmadı 36 saat geçtikten sonramı olması gerekiyordu hatamı yaptım acaba acaba olmuşmudur iğneden sonra hiç bi şekilde ağrı filanda hissetmedim normalmidir? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Meral SÖNMEZER

  Op. Dr. Meral SÖNMEZER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 81 60

  30 saatte olur sorun yok. ama devamında düzenli ilişki gerekir. doktorunuza danışın bu konuyu

 • Vajina enfeksiyonu

  Merhaba hocam mixovul 7 ve gynoflor fitillerim bitti ama yanmam devam ediyodu hala geçen hafta muayeneye gittim bişey görünmedi kan tahlili aldılar oda temiz çıktı ama yanmam devam ediyo bu sefer biteral 500mg verdi ve yanma hala geçmedi ne yapmam gerekiyo sebebi ne olabilir

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Meral SÖNMEZER

  Op. Dr. Meral SÖNMEZER

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 81 60

  Tekrar doktora görünün

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.