Op. Dr.

Menderes ERÇİL

Göğüs Cerrahisi -

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akut Myeloid Lösemi (AML), Bronşit, Kan Hastalıkları, Tiroid iğne biyopsisi, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Servikal mediastinoskopi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

14 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Akciğer problemi

  Prevasküler paratrakeal aortiko pulmoner,subkarinnal büyügünün boyutu 14×7mm ölçülen lenf bezleri izlenmiştir.. anlamı ne oluyor hocam.. teşekkürler..

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Menderes ERÇİL

  Op. Dr. Menderes ERÇİL

  Öncelikle geçmiş olsun. bu kısacık bilgiyle kesin bir şeyler söylemek çok zor. daha teferruatlı bilgi ve tetkiklere ihtiyaç var. dilerseniz adana dr. aşkım tüfekçi devlet hastanesindeki polikliniğimize beklerim. daha kapsamlı değerlendirebilirim. selamlar.

 • Gögüs ve böbrek agrısı

  Merhaba doktor bey gögsümün sag tarafında bazen cok şiddetli agrılar oluyor 1 aydır böbreklerimde agrılar oluyor doktora gittim hiçbir tes yapmadı kum döküyon dedi bi ilaç yazdı hayla agrılar devam ediyor sizde ne olabilir

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Menderes ERÇİL

  Op. Dr. Menderes ERÇİL

  Öncelikle geçmiş olsun. bu kısacık bilgiyle kesin birşeyler söylemek çok zor. daha teferruatlı bilgi ve tetkiklere ihtiyaç var. dilerseniz adana dr. aşkım tüfekçi devlet hastanesindeki polikliniğimize beklerim. daha kapsamlı değerlendirebilirim. selamlar.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

 • mersin toros devlet hastanesi
  Adresmersin toros devlet hastanesi  ,  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.