Uzm. Dr.

Meltem Efe Sevim

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar, Emdr terapi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Psikodinamik psikoterapi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

55 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Boyun ve bel tikleri

  Merhabalar hocam 32 yaşındayım. son 3-4 yıldır nedenini bilmediğim boyun ve bel tikleriyle uğraşmaktayım. özellikle boyun tikim hat safhaya ulaştı desem yeridir. bunun için herhangi bir tedaviye de bu zamana kadar başvuruda bulunmadım. son zamanlarda yaşadığım sıklıklar artınca önüne geçmem gerektiğ... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim

  Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim

  Öncelikle bu şikayetlerininz nörolojik olabilir.önce bir nöroloğa gitmenizi tavsiye ederim.daha sonra sorun yoksa psikiyatrik yardım alabilirsiniz

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Meltem Efe Sevim Kimdir?

Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM, tıp eğitimini Ege Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Psikiyatri ihtisasını yapmıştır.

1998 yılından beri Psikiyatri Uzmanı olarak çalışmakta olan Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM, mesleki hayatı boyunca pek çok hasta ve hasta yakını ile görüşme fırsatı bulmuş, hastalarından, danışanlarından ve onların ailelerinden tedavi süreci ile ilgili pek çok geri bildirim almıştır. 

Tüm bu bilgi birikimleriyle ve deneyimleriyle hastalarına başarılı tedaviler uygulayan Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM, İstanbul - Bakırköy'de bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


 • Uzm. Dr. Meltem Efe SEVİM Muayenehanesi
  AdresBakır Sok. No: 11/3 Zuhuratbaba Mah.  Bakırköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Meltem Efe Sevim tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.