Dr.

Melih Nurhan

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bel Fıtığı, Prp (Platelet Rich Plasma), Hacamat, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Biorezonans, Manuel Terapi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

21 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çölyak fibromiyalji ve sjögren e fayda sı

  Biorezonans hakkında yapıyor sanız bilgi istiyorum 532 4173931 ilhan bilgi istiyorum.biorezonans hakkında yapıyor sanız bilgi istiyorum 532 4173931 ilhan bilgi istiyorum.biorezonans hakkında yapıyor sanız bilgi istiyorum 532 4173931 ilhan bilgi istiyorum.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Melih Nurhan

  Dr. Melih Nurhan

  Merhaba ilhan bey, maalesef biorezonans yapmıyoruz...ben nöralterapi uzmanıyım. www.ankaranoralterapi.com adresindeki videoyu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. saygılarımla iyi günler.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Melih Nurhan Kimdir?

Hekimlik hayatı boyunca iki önemli düsturu olmuştur.

1. " Primum Non Nocere "  yani  " Önce Zarar Verme "

2. " Hastalık yoktur Hasta vardır "  yani  " Her kişi kendine özgüdür ve bütünüyle ele almak gerekir "

28.02.1970 Ankara doğumlu olan Dr.Melih Nurhan, 1993 yılında Anadolu Üniv. Tıp Fakültesi ( eski adıyla Hacettepe Üniv. Eskişehir Tıp Fakültesi ) ‘nden mezun oldu. Daha sonra aynı üniversitenin “ Sağlık Kurumları İşletmeciliği “ bölümünde lisans yaptı. Her zaman içinden gelen hislere güvenmiş ve klasik batı tıbbının yanı sıra bir çok “ tamamlayıcı” ve ”bütünleşik“ tıp alanlarına hep ilgi duymuştur. “ Nöralterapi “ eğitimini Manuel Academy’de tamamlayarak, Integratif Tıp Derneği çalışmalarıyla nöralterapi’ye katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Devlet’te uzun yıllar 112 acil serviste, Ankara GOP’ta Aile Hekimi ve bir çok departmanda yönetici-hekim olarak görev yaparken, aynı zamanda Özel sektör’de; kadın sağlığı ve tüp bebek merkezlerinde yönetici-hekim ve mediko-marketing grup müdürlükleri, özel sağlık sigortalarında bölge müdürlükleri, Med-Line özel acil servis Ankara bölgesi kurucu organizatörlüğü, emekli sandığı huzur evleri ve rehabilitasyon bölümlerinin kurucu hekimliği, Medicana İnternational Ankara Hastanesi’nde Baş Hekim yardımcılığı ve Mediko-Marketing grup müdürlüğü v.b. bir çok iş ve projede başarılara imza atmıştır.

Renkli kişiliği ve çevresine enerji ve neşe saçmasıyla bilinen Dr.Melih Nurhan, önceleri MTA’da lisanslı Basketbolcu iken, uzun yıllardan beri “ Aikido “ ile profesyonel olarak ilgilenmeye devam etmekte olup, Futbol Federasyonu’nun kurum hekimliğini yapmış, ancak sporla olan ilgisi bununla kalmamış, Kick-Box, Aikido,Muay-Thai, Savate, Wushu,Baseball-Softball-Amerikan Futbolu, Triathlon,Halter,Yüzme,Squash,Hentbol v.s. bir çok federasyonda yönetim kurulu üyeliği, sağlık kurulu başkanlığı v.b. görevleri de fahri olarak başarıyla yerine getirmiş ve getirmektedir.

Müziğin evrensel ve kutsal olduğunu düşünen ve hisseden Dr.Melih Nurhan, Dünya Ethnic müziklerinden,Rock-Jaz-Blues, Türk Sanat Müziği’ne kadar bir çok müzik türüyle ilgilenmiş olup, beste denemelerine çalmakta olduğu gitar ile devam etmektedir

Diploma aldığı kurum

 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Melih Nurhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.