Uzm. Dr.

Mehtap Pasin Gualano

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen), Gıda Alerjisi, İnflamatuar (İltihabi) Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit), Perkütan karaciğer biyopsisi, Prp tedavisi, Oksimetre... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

113 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Fundus, korpus doğaldı. antrum hiperemik ve ödemli idi. antrumdam clo test

  Fundus, korpus doğaldı. antrum hiperemik ve ödemli idi. antrumdam clo test için biyopsi alındı. pilor santralize ve açıktı. bunun ne demek oldugunu merak ediyorum. şimdiden teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehtap Pasin Gualano

  Uzm. Dr. Mehtap Pasin Gualano

  Gastroscopi yapilmis ve midenin bolumlerinin goruntusu tanimlaniyor. midenin giris kisminda kizariklik ve sislik oldugu soyleniyor (odem, muhtemelen gastrit ya da ulser nedeniyle olabilir) dogru ve kesin tani icin, bir parca alinmis. midenin cikisi ise normal.

 • Iyi akşamlar bir kaç güdür vucudumda titreme uyku halı başımda uyuşukluk vu

  Iyi akşamlar bir kaç güdür vucudumda titreme uyku halı başımda uyuşukluk vucudumda ağrılar ve baş dönmesi oluyor kan tahlilimde kanda mikrop olduğu söylendi wbc 12,9 rbc 4,27 hgb 13,3 plt 295 pct 238 ilaç verildi ne yapmamı önerirsiniz

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehtap Pasin Gualano

  Uzm. Dr. Mehtap Pasin Gualano

  Elbetteki ilaclari kullanmaniz, tedavinin sonunda da kan tahlililini tekrarlatmaniz gerekir. vucudunuzda bir enfeksiyon varsa, sizi muayene eden doktorun, bu enfeksiyonun nerede olduguna dair bir fikri mutlaka vardir. muayene oldunuz mu, yoksa sadece tahlil mi yaptirdiniz?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehtap Pasin Gualano tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.