Op. Dr.

Mehmet Tuna Ataman

Üroloji - Mersin

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Holmiuim Lazer Litotripsi (Kansız, Kesisiz Böbrek Taşı Ameliyatları), Perkütan Cerrahi, Plazma Kinetik (Kansız) Prostat Ameliyatları, Kan elektrolit testi, Böbrek taşı cerrahisi, Kriyoablasyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

49 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Cinsel problem

  Hocam sertleşme ve erken boşalma ile ilgili problemlerim var siz bu alana bakiyormusunuz ona gore randevu almak istiyorum

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mehmet Tuna Ataman

  Op. Dr. Mehmet Tuna Ataman

  Evet ilgileniyorum.

 • Varikosel sol ve sag

  Hocam iyi gunler gecen haftalarda sol varikosel teshisi kondu 1.5 hafta sonra ayni tip agrilari sag taraftada basladi ne olabilir uzanırken sikinti yok ancak ayakta durmak da zorlanıyorum tesekkurler

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mehmet Tuna Ataman

  Op. Dr. Mehmet Tuna Ataman

  Sağda varikosel nadiren olur. ağrı yapacak kadar ileri derecede genellikle olmaz. sol tarafın ağrısı sağa vuruyor olabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mehmet Tuna Ataman Kimdir?

Op. Dr. Mehmet Tuna ATAMAN, 24 Mayıs 1966 yılında Kars / Kağızman'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1994 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. 

1997 Yıl sonuna kadar Baş Asistan olarak çalışmış olan Op. Dr. Mehmet Tuna ATAMAN, 1998 yılında Mersin Devlet Hastanesi'nde 2011 yılında Özel Doğuş Hastanesi'nde görev almıştır.

Op. Dr. Mehmet Tuna ATAMAN, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Mersin Yenişehir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Tuna Ataman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.