Dr.Öğr.Üyesi

Mehmet Eroğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kalça Kırık Ve Çıkıkları, Bacak Ve Diz Kırık Ve Çıkıkları, Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları, Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Ayak ve ayak bileği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

44 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel ağrısı

  İyi çalışmalar, yaklaşık 3 haftadır sağ taraf bel ağrısı çekiyorum. beyin ve sinir cerrahisi fıtık olmadığını söyleyerek kas gevşetici ilaçlar verdi lakin sorun devam ediyor. ne tavsiye edersiniz. teşekkür ederim .

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Eroğlu

  Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Eroğlu

  Merhabalar. daha önce geçirilmiş bel travması, herhangi bir kaza veya ağır işlerde çalışma gibi konuların da bu noktada değerlendirilmesi gerekir. eğer ilaç tedavisi ve istirahate rağmen ağrılarınız devam ediyorsa tekrar hekiminize (ortopedi, fizik tedavi veya beyin ve sinir cerrahisi uzmanı) başvur... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mehmet Eroğlu Kimdir?

Op.Dr Mehmet EROĞLU, lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Selçuk Üniversitesitesi Meram Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2009 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2010 yıları arası Sivas Suşehri Devlet Hastanesi'nde, 2010-2011 yılları arası Hava Teknik Okullar Komutanlığı Sağlık Amirliği'nde, 2011-2012 yılları arası Mardin Devlet Hastanesi'nde, 2012-2016 yılları arası Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op.Dr Mehmet EROĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Eroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.