Op. Dr.

Mehmet Çelik

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Lazer liposuction, Kalıcı makyaj(mikropigmentasyon), Kulak estetiği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

74 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızlık zarı

  Hocam merhabalar... kızlık zarı için bir sorum olucaktı... gizlilik durumuyla ilgili bilgi almak istiyordum... cevaplarsanız sevinirim... ♋ yani örnegin kişiye ait saglık sigortasında veya emekli sandıgı gibi durumlara yansıyormu... kişinin ailesi bunu ögrenebilirmi kişi reşit ve ayrıca yaşı yeterli... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mehmet Çelik

  Op. Dr. Mehmet Çelik

  Slm. ben devlet hastanesinde çalışmıyorum. sgk ile ilgili prosedürleri malesef bilmiyorum.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Mehmet Çelik Kimdir?

Op. Dr. Mehmet ÇELİK, lise eğitimini 1991 yılında Antalya Lisesi'nde bitirdikten sonra 1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1998 yılında eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1999-2005 yılları arasında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik - Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde yapmıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 2005-2008 yılları arasında Aksaray Devlet Hastanesi'nde, askerlik vazifesini ise 2008-2009 yılları arasında Malatya Asker Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Op. Dr. Mehmet ÇELİK, 2009-2010 yılları arasında Aksaray Devlet Hastanesi'nde, 2010-2014 yılları arasında ise Alanya Devlet Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Op. Dr. Mehmet ÇELİK, 2014 yılından beri kurucusu olduğu Alanya Estetik Cerrahi Kliniği'nde başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • INÖNÜ ÜNIVERSITESI

Fotoğraflar

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Ahmet Bayram

hızlı cevap için teşekkürler... 24-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.