Op. Dr.

Mehmet Ali YÜRÜK

Kalp Damar Cerrahisi - Trabzon

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Aort kapak replasmanı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sol bacak ayrısı

  Merhaba benim sol bacagimdan legen kemigime doğru ağrı,kasılma,yanma var. iki bacagimdada şişlik var bazen iniyor bazen sisiyor. verem hastalığını atlattiktan sonra bacak ayrısi basladi bi ilgisi olabilir mi? ozellikle bacaginimin ustune basinca agri olmuyor dinlenirken de oluyor. yurumem gayet norm... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mehmet Ali Yürük

  Op. Dr. Mehmet Ali Yürük

  Çok geçmiş olsun. öncelikle venöz dopler usg yapmak lazım. anladığım kadarıyla zor ve meşakkatli bir süreçten geçmişsiniz. bu da vücut direncini azaltıp vücutta ve bacaklarda kuvvet kaybı yada şişlik yapabilir. ama damarsal bir şey olup olmadığını ancak venöz dopler ile teyit edebiliriz..

 • Varis ameliyatı

  Kalp ve damar cerrahinde doç. dr. , prof.dr, op. dr. bu kademedeki doktorlardan hangileri varis ameliyatı yapar? cevaplarsanız sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mehmet Ali Yürük

  Op. Dr. Mehmet Ali Yürük

  Hepsi... geçmiş olsun...

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Ali YÜRÜK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.