Uzm. Dr.

Mehmet Ali MENDİ

Kardiyoloji - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Kardiyoloji, Kalp Hastalığı Belirtileri, Kalp Krizi(Mi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

26 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Eser nedir?

  Merhaba hocam bugün eko ve ekg yaptırdım ikiside normal çıktı. ama eko da mitral yetersizliğin karşısında eser yazıyor bu ne demektir çok tedirginim aydınlatırsanız çok sevinirim

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ

  Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ

  Öncelikle geçmiş olsun, eser miktarda mitral yetersizlik fizyolojik bir durumdur, yani sağlıklı insanların bir çoğunda vardır, kapak yapısı normal olduğu sürece herhangi bir hastalık göstergesi değildir, sağlıklı günler dilerim.

 • Çarpinti.hafif my dengesizlik

  Merhaba doktor bey ismim mehmet 26yasindayim.ocak ayindan beri sol gogsumde batmalar basladi.kolumun arkasina vuran agri.3kardiyolojiye gorundum ikisi bisey yok digeri hafif my kalinlasma ve az geri kacirma var dedi.bi donem dengesizligim vardi baya suan hala var cok şiddetli olmasada.ve kalp atisla... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ

  Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ

  Hafif my (mitral yetersizlik) kapak yapısı da normalse çoğunlukla fizyolojik bir durumdur, yani hastalık değildir, bahsettiğiniz şikayetler fazla kiloyla (eğer varsa) ilgili olabileceği gibi yüksek tansiyondan da kaynaklanıyor olabilir, en az 10 dk oturarak dinlendikten sonra sağ koldan günde 2 defa... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

Özgeçmişi

Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ, 1985 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2009 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2014 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Çorlu Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Optimed Hastanesinde Kardiyoloji Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Ali MENDİ mesleki ve eğitim hayatı süresince birçok eğitim, kongre ve seminere katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA TÜRKIYE YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.