Prof. Dr.

Mehdi Süha Öğüt

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

36 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gòz kayması

  Hatırlamanız mümkün değil biliyorum. malesef hastane yer değişikliği yaparken tüm raporlarımı yok etmişler ama sizinle görüşüp şu anki durumumla alakalı sizin de görüşünüzü almak istiyorum.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Mehdi Süha Öğüt

  Prof. Dr. Mehdi Süha Öğüt

  Rabia hanım, muayenehanemde ve acıbadem hastanesinde hastalarımı görüyorum. buralarda görüşebiliriz. iyi günler dilerim.

 • Gòz kayması

  Merhaba 1996 yılında marmara üniversitesi hastanesinde şaşılıktan ameliyat ettiğiniz hastayım ve şuan yine kaymam mevcut ne yapmam gerekir bilmiyorum ameliyat raporlarıma ulaşamıyorum ve görüştüğüm her doktor benden o raporları istiyor yada sizinle görüşmemi istiyor yardımcı olursanız çok sevinirim... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Mehdi Süha Öğüt

  Prof. Dr. Mehdi Süha Öğüt

  Rabia hanım, 1996 yılındaki ameliyatınızı hatırlayamadım. ancak muayene ve ameliyat notlarının hastanede bulunması gerekir. bu nedenle hastane ile ilişkiye geçmeniz uygun olacaktır. saygılarımla

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İlgi Alanları

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehdi Süha Öğüt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.