Op. Dr.

M. Ünal Kirişoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Migren, Kafaiçi Kanamalar, Multipl Subpial Transeksiyon, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Epiduroskopi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

44 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Soltarafimda güçsüzlük

  Slm hocam yüksekten düşme sonuc 2000 yılında t6 t7 omurgamda kırık ve c5 c6 hasar oluştu korse ve boyunlukla görmüş oldugum tedavilerimin ardından kısmende olsa saglıgıma kavuştum fakat aradan geçen bunca yıl olmasınaramen rahatsızlıklarım sol tarafımda üst ve alt kısımlarımda güçsüzlük olmaya başl... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. M. Ünal Kirişoğlu

  Op. Dr. M. Ünal Kirişoğlu

  Mrg filmleri ile birlikte muayene sonrası en sağlıklı yanıtı alabilirsiniz.yakınınızdaki bir nrş uzmanı ile görüşmeniz daha doğru olur. teşekkürler.

 • Mr görüntüsü

  Cevabınız gözükmedi hocam annemin mr görüntülerini upload ettim. https://rapidshare.com/files/1960668232/mrcdsi.rar sizden ricam inceleyebilirmisiniz?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. M. Ünal Kirişoğlu

  Op. Dr. M. Ünal Kirişoğlu

  Mrg tetkiki ile birlikte hastayı görmekte yarar var.fırsatınız olursa hastayı da getirebilirseniz daha iyi olur kanaatindeyim.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. M. Ünal Kirişoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.