Prof. Dr.

Lütfi Eroğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Samsun

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Leke tedavisi, Ulterapi, Göğüs kası protezi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

116 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Lütfi Eroğlu Kimdir?

Prof. Dr. Lütfi EROĞLU, 30 Ağustos 1968 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Ankara'da bitirdikten sonra 1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1998 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak akademik çalışmalarına başlamış olan Prof. Dr. Lütfi EROĞLU, 2001-2002 yılları arasında İsveç’te Sahlgrenska (Göteborg) Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi departmanında çalışmalar yapmıştır. 2006 yılında Doçent, 2014 yılında ise Profesör Kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Lütfi EROĞLU, mesleki çalışmalarına halen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı'nda devam etmekle birlikte Samsun'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


  • Prof. Dr. Lütfi EROĞLU Muayenehanesi
    AdresKaradeniz Mahallesi Mescizade Sokak No:34 Mühendisler Apt. Kat:1 Daire:1  İlkadım, Samsun  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Lütfi Eroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.