Op. Dr.

Leyla ARVAS

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kalça (Popo) Estetiği, Jinekomasti, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Prp yüz gençleştirme, Vaser liposuction, Vücut şekillendirme... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 28
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Leyla ARVAS Kimdir?

Op. Dr. Leyla ARVAS, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Doktorasını tamamladıktan sonra Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başlamıştır.

Eğitim dönemi boyunca  farklı ülkelerdeki tanınmış klinik ve hastanelerde çalışma fırsatı bulmuştur. Dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezlerinden biri olan Tayvan Chang Gung Memorial Hastanesi’nde, mikrocerrahi (baş, boyun ve meme kanserlerinin tedavisinde rekonstrüksiyon) eğitimi almıştır. Japonya’da Tokyo şehrinde TWMU Hastanesi'nde çalışarak akne, lekeler, hiperpigmentasyon, yara izleri, kırışıklıklar, akne izleri için uygulanan lazer tedavileri konusunda deneyim kazanmıştır.

​​İspanya’da Barselona şehrinde, IDB (Instituto Javier de Benito) Kliniği’nde klinik fellow olarak bulunmuştur. Özellikle yüz estetiği, meme ve vücut estetiği konularında aktif olarak çalışmalar yapmıştır. Barselona’daki Silhouette Lift ve Silhouette Soft eğitim toplantılarında defalarca bulunmuş olan Op. Dr. Leyla ARVAS, özellikle yüzdeki kırışıklıkların ve sarkmaların tedavisinde kullanılan bu yöntemi 5 yıldır uygulamaktadır. Kolombiya'da Bogotta şehrinde High Definition Liposculpturing, 4D Lipo Vücut şekillendirme tekniklerinin ilk uygulayıcısı olan Dr. Alfredo Hoyos ile birlikte çalışmış ve bu konuyla ilgili deneyim ve tecrübe kazanmıştır.

Op. Dr. Leyla ARVAS, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı sonrasında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Cerrahi Bölümünde Yardımcı Doçent olarak görev yapmaya başlamıştır. Ardından Fulya Jinemed Hastanesi'nde özellikle uluslararası hastalar için yüz ve vücut estetik operasyonları gerçekleştirmiş ve 2011 yılında Bosphorus Anatomica Plastik Cerrahi Merkezi'nde, plastik cerrahi konsültan hekimi olarak çalışarak farklı estetik operasyonlar gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra Vaser ve Lazer Liposuction teknikleri, Vücut Şekillendirme operasyonları, Yüz Gençleştirme Teknikleri, Saç Ekimi operasyonları, Botox, dolgu, mesoterapi enjeksiyonları, Lazer tedavileri, kimyasal peeling ve askılama yöntemleri gibi minimal cerrahi prosedürleri uygulamıştır.

Op. Dr. Leyla ARVAS, 2012 ve 2015 yılları arasında İstanbul Fulya Aşçıoğlu'nda özel muayenehanesinde hizmet vermiştir. Kasım 2015 tarihi itibariyle Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde kurucusu olduğu Quartz Klinik'teki özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmeye başlamıştır. Ameliyatlarını ise İstanbul Avrupa yakasında bulunan, Amerikan Hastanesi, Acıbadem Taksim Hastanesi, Liv Hastanesi ve Fulya Jinemed Hastanesi gibi nitelikli özel hastanelerde gerçekleştirmektedir. 

Rinoplasti, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe (Endoskopik yüz germe) ve vücut şekillendirme prosedürleri de denilen Liposuction, Meme Dikleştirme - Büyütme - Küçültme ve Karın Germe ameliyatları başlıca uzmanlık alanları arasında olan Op. Dr. Leyla ARVAS, vücut şekillendirmede VASER ve LASER teknolojilerini kullanarak Liposuction operasyonu gerçekleştirmektedir. Özellikle daha atletik bir görünüm isteyen ve bunun için uygun adaylara “High Definition Liposculpturing”, " 4D Lipo" yöntemlerini başarıyla uygulamaktadır.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • KARADENIZ TEKNIK ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 28

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Sibel Türkmen

Leyla arvas a 12 ocak 2017 tarihinde karın ameliyatı oldum. Artık kaslarım ve çok güzel bir göbeğim var. Herkese tavsiye ediyorum. Çok ilgili ve tatlı bi doktor. Tskler LEYLA ARVAS😚 20-02-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Leyla ARVAS tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.